Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hallottátok, hogy kitört a...

Hallottátok, hogy kitört a szamárköhögés járvány?

Figyelt kérdés

Magyarországon már nagyon terjed, és a felnőttek is veszélyben vannak. A gyerekek meg különösen. Hetekig tartó köhögést okoz, a végén hányással. Adacel Polio a vakcina neve. Megbízható forrásból most kaptam a hírt.

Oltassátok be magatokat!



aug. 3. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
45%

Várom a forrásaidat


legyen csak nyilvános

aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ha tetszik, ha nem, elküldöm privátban a linket, legalább nem kell keresgetned. Én nem félek felvállalni magam. 🙂 Aztán tudok még ajánlani forrásokat, de onnantól már te is tudni fogod az irányt, mert van benned kraft, csak rossz irányba indultál meg. Kezdésnek nagyon jó és alapos löket a dokufilm, főleg az olyan kíváncsi, rápörgős és kutatási vágyas személyeknek, mint te vagy. Én imádtam minden percét, ahogy le lehet követni, nem csak a dokufilmben, hanem net elé ülsz és sk végigviszed a kishaltól a nagyhalig. Szóval maradj csak ilyen, ez jó, nagyon jó. Pont neked való a Monopoly. Máris küldöm.
aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:

A Vaxxed film azt állítja, hogy nincsen olyan tanulmány ahol az oltott és nem oltott gyerekek között vizsgálták volna az autizmust. De van. Nem a CDC csinálta de mások igen.


Számos tanulmányt végeztek, amelyek megcáfolják azt az elképzelést, hogy az MMR autizmust okoz.


Brent Taylor és munkatársai


1999-ben Brent Taylor és munkatársai egy kiváló, jól kontrollált tanulmányban megvizsgálták az MMR-ben részesülés és az autizmus kialakulása közötti kapcsolatot. Taylor 498 autista vagy autizmusszerű rendellenességben szenvedő gyermek feljegyzéseit vizsgálta meg.


Az eseteket az angliai Észak-Temze régióból származó regiszterek azonosították az MMR-vakcina 1988-as egyesült királyságbeli bevezetése előtt és után. Taylor ezt követően megvizsgálta az autizmus előfordulási gyakoriságát és életkorát a beoltott és be nem oltott gyermekeknél. Azt találta, hogy:


A beoltott gyermekek aránya ugyanannyi volt az autista gyermekeknél, mint az Észak-Temze régióban élő gyermekeknél.


Nem találtak különbséget az autizmus diagnosztizálásának korában a beoltott és a be nem oltott gyermekeknél.


Az autizmus tünetei nem jelentkeztek az MMR-oltás beadását követő két, négy vagy hat hónapon belül.



Az egyik legjobb tanulmányt Madsen és munkatársai végezték Dániában 1991 és 1998 között, és a New England Journal of Medicine-ben számoltak be róla. A tanulmányban 537303 gyermek vett részt, ami 2 129 864 személyévet jelent. A gyermekek körülbelül 82%-a kapott MMR-oltást.


A gyermekek csoportját a dán anyakönyvi rendszerből választották ki, az oltási státuszt a Dán Nemzeti Egészségügyi Hivataltól, az autista gyermekeket pedig a dán központi nyilvántartásból azonosították. Az oltott gyermekek csoportjában az autizmus kockázata ugyanolyan volt, mint a nem oltott gyermekeknél. Továbbá nem volt összefüggés az oltáskori életkor, az oltás óta eltelt idő, illetve az oltás időpontja és az autizmus kialakulása között.


A későbbi vizsgálatok és metaanalízisek megerősítették azokat az eredményeket, amelyek szerint az MMR vakcina nem okoz autizmust.

aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
600. válaszod a Vaxxed-ről. Mennyi lesz még? Ne ebbe öld az energiád, totál felesleges, te is rá fogsz jönni, hogy szar van a palacsintában. Elküldtem a Monopoly-t, annak ess neki, tanulmányozd alaposan, kutass arról, ami abban van. Gyógyszeripar például. Big Chemical, Big Pharma, Biotech, Gavi stb. Hajrá!
aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi nincsen abban semmi érdekes, hogy kapitalizmusban a cégek azért jönnek létre, hogy profitáljanak.


Mindenki tudja, hogy a processed food szar, hogy a McDonald's kaja szar a mégsem tüntet senki, hogy ne egyed.

aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
Naaa, ne hátrálj meg! 😁 Várjuk arról is sok-sok alaposan kifejtett válaszodat, ami tovább viszi, amit a Monopoly eléd rakott. Ebben van csak igazán mélykutatás, ez meg annyira jól megy neked, hát akkor tessék nekünk megmutatni, mennyire is ismered a világot, amiben élsz. Hajrá! Várjuk!
aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 A kérdező kommentje:

Legyetek szívesek, ne itt trollkodjatok, beszéljétek meg ezt privátban. Amit szerettem volna, elmondtam, csak aztán nehogy pont pár ártatlan csecsemő szívja meg azt, hogy egyesek nem tudnak gondolkodni.

Ugyanis a csecsemőkre a legveszélyesebb. Meg is halt már pár kisbaba emiatt :(

aug. 12. 20:48
 58/85 anonim ***** válasza:
100%
Én privátban akartam lerendezni, azt tegyük hozzá. Neked se ártana a Monopoly Kérdező. 24-et írunk. Számomra nagyon durva, hogy minden aktuál médiahírtől rettegtek, de semmivel sem akartok szembenézni. Hát, ha rettegni jobb, mint gondolkodni, tájékozódni és naprakésznek lenni, akkor egészségetekre.
aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
58%
Az ellen már beoltottak nem? Vagy most érdemes újra beoltatni magunkat?
aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
Elkaptam, 6 hete vagyok beteg, szörnyű az egész. A kökögéskor fellépő erős fulladás a legrosszabb, meg közben a hányás.
aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!