Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hallottátok, hogy kitört a...

Hallottátok, hogy kitört a szamárköhögés járvány?

Figyelt kérdés

Magyarországon már nagyon terjed, és a felnőttek is veszélyben vannak. A gyerekek meg különösen. Hetekig tartó köhögést okoz, a végén hányással. Adacel Polio a vakcina neve. Megbízható forrásból most kaptam a hírt.

Oltassátok be magatokat!



aug. 3. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
100%
Mi a segítő szándék a pánikkeltésben, rémhír terjesztésben és az oltás reklámozásában?
aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
Igen, súlyosan allergiás voltam rá.
aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 Nyerges Levente válasza:

Szerintem ez nem lesz olyan nagy járvány

De amúgy is! A korona mindig van csak ugye mivel mindenki pánikolt meg nem volt turizmus amikor bevallották fogták az országok beszóltak a WHO-nak hogy "Tisztelt WHO hadd ne keljen bevallanunk a koronát mert anyagilag káros"

A WHO meg beleegyezett

aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
61%
Oltassa be magát akinek 6 anyja van!
aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
64%
24) Nyugi, te már be vagy oltva.
aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 A kérdező kommentje:
Annyira buta itt mindenki, hogy az siralmas. Nem is tudom, mit vártam. :/
aug. 6. 17:13
 27/85 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, én jószándékból írok. Lesz hamarosan mégegy pandémia, arra ott a WHO GPT, kötelező oltással. De ne dőlj be minden nyamvadt paráztatásnak. Lesznek durva dolgok, de ez még rohadtul nem az. Oltásra meg senkit ne bíztass, míg nem láttad legalább a Monopoly, meg a Vaxxed dukumentumfilmeket. Jó rettegést, ha mégis szívesebben félnél józan ész helyett.
aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hogyne, itt mindenki buta, csak te vagy okos. Remek hozzáállás. Hát akkor nyugodtan félj és oltass, ha ezt szeretnéd. De hagyd meg másnak a döntés jogát, mert én sepeciel se fosni tőle, se oltatni nem fogok.
aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
23%
Most majd terjedni fog minden majdnem elfelejtett betegség az oltásellenes birkák miatt. Beeee
aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
24%

5 főhülye, a régen majdnem elfelejtett járványok tudod miért ütik újra fel a fejüket?


Mert az at alusisakos felsőfokú végzettségű gyártósori szerelőmunkások meg a biológiában és világpolitikában magukat beavatottnak érző, 20 évesen a harmadik gyereknél tartó McDonalds alkalmazottak kitalálták, hogy ők nem olttatják be a gyereküket, ugyanis valóban vannak olyan országok ahol nem kötelező, és hogy, hogynem pont azokban az országokban ugranak meg az ilyen járványok, jó hír, hogy a beoltott gyerekek nem nagyon szokták elkapni, mivel pont ez a lényege az oltásnak.

aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!