Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hallottátok, hogy kitört a...

Hallottátok, hogy kitört a szamárköhögés járvány?

Figyelt kérdés

Magyarországon már nagyon terjed, és a felnőttek is veszélyben vannak. A gyerekek meg különösen. Hetekig tartó köhögést okoz, a végén hányással. Adacel Polio a vakcina neve. Megbízható forrásból most kaptam a hírt.

Oltassátok be magatokat!



aug. 3. 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
45%

27, a vaxxed egy áltudományos "dokumentum" film. Andrew Wakefield jol keresett vele a szabadság földjén ahol minden hülyeséget el lehet adni, mert ugye az amerikaiak közismerten olyan okosak..... Wakefield Jo obit zsebelt be a hozzád hasonlóan SÖTÉT amerikai birkáktól.


Ha megnézted a Waxxed, "dokumentum", filmet legalább nézzél meg egy valamivel tudományosabb megnyilvánulást a másik oldalról is.


De nem baj ha tudsz angolul.


[link]

aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 Sssaszem ***** válasza:
Azért van, mert nem adatják be a kötelező oltást a babának?
aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
62%
32, valóban vannak olyan országok ahol nem kötelező, tehát nem kapja meg minden gyerek
aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:

#31 Ha a hivatalos vakcina kutatási anyag és dokumentum neked áltudomány, akkor képzelem, milyen forrásokból tájékozódsz. 😑

Monopoly dokufilm tudod miről szó? 🙂 Mert ugye azt is említettem. A gyógyszeripari piramis teljes mértékben lekövethető saját kezűleg (!) olyan hatalmas, globális vakcinagyártókig, mint a Gavi például. És ugye megtörtént dolgokat, hivatalos dokumentumokat normális ember nem söpör szőnyeg alá, pláne nem azzal, hogy bedob egy yt linket, hogy "dehát az nem úgy vót". Tehát hiába adod itt tudományosan adja elő magad, ha azt sem tudod, fel lett vásárolva a gyógyszeripar és nem éppen jófejségből. 24'-et írunk. Azért na, legyél már kicsit naprakészebb.

aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:

34, Az angolok mégis kib...ák Wakefield-et a tudományos szövetségből, tekintettel arra, hogy nem volt tudományosan korrekt... És Amerikában sem nagyon alkalmazták semmilyen orvosi, tudományos intézetben, csak hevítette az antivaxer mozgalmat.


Ja igen, igen, a COVID oltások ellenzői folyton azzal jönnek, hogy de ők nem is oltás ellenesek csak ez "az" új oltás ellen vannak (nincs olyan hogy EZ AZ új oltás, mivel nem egyféle van), erre elkezdenek olyanokkal dobálózni mint ez a Wakefield bizniszman ski már jóval COVID előtt oltás ellenes elveket hirdetett. Nem gondolod hogy van ott némi ellentmondás?

aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:

Vaxxed: spoiler következik, ÁLTUDOMÁNYOS PROPAGANDA FILM, tehát nem dokumentumfilm


[link]


Wikipedia


Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe is a 2016 American pseudoscience propaganda film[1]: 1 [2]: 1 [3] alleging a cover-up .....

aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:

Mellesleg a gyermek halálok széma folyamatosan csökken amióta léteznek a sokak szerint olyan rossz oltások.


Igen, a gyógyszeripar keres vele. és akkor mi van? Azzal a 12 ezer termékkel ami miatt minden reklám blokkban HÉTSZER kell hallgatni az idegesítő hadarást, hogy "A KOCKÁZATOKRÓL ÉS MELLÉKHATÁSOKRÓL OLVASSA EL STBSTB...", azzal talán nem keres a gyógyszeripar?


Kb minden iparág azért működik, hogy keressen...

aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem a korábbi gondolathoz, hogy Wakefield, akit istenítettek az antivaxer szülők, egyrészt azt hangoztatta, hogy minden oltás veszélyes lehet, de szerinte a kombinált MMR helyett, inkább kapjanak (IGEN KAPJANAK) a gyerekek HÁROM KÜLÖN-KÜLÖN oltást.


Van itt egy hosszabb videó, ami elemzi Wakefield eredeti "TANULMÁNY"-át, amiben 12 gyerek "vett" részt, a diagnózis a szülők véleménye alapján lett felállítva, a cikk végén pedig még Wakefield is állította, hogy ez nem bizonyít semmit (jaj, eur valahogy mindig kifelejtik a rá hivatkozó antivaxerek), és a "finding" támogatására egy olyan forrást tudott csak megjelölni, amely szerzője már a saját cikke megírása idején tiltva volt etikátlan laboratóriumi viselkedés miatt, mert saját használatra lopott el mintákat).


Konkrétan a Lancet nevű lap, amiben Wakefield kemény "tanulmánya" (5 oldal) megjelent, nem sokkal utána jelezte, hogy nem kellett volna ilyen cikket leközölni, mert veszélyes hisztéria lehet a következménye. Lám lám igazuk lett, csak ezt már nem mondják a konteós forrásaitok.


Még valami, maga Wakefield állította, hogy további vizsgálatok szükségesek, de ezek megtörténte előtt tartott sajtótájékoztatókat (amit nem szokás mivel ez a tanulmány nem tudományosan megalapozott pl a túl kicsi minta miatt, szülői érzések és vélemények nem minősülnek tudományos ténynek, és az sem, hogy Wakefield azt "gondolja" hogy.


Több mint 25 intézet elvégezte a rendes kutatást ezügyben, de mind csak cáfolni tudta Wakefield gondolatát. Mert csak gondolata volt nem eredménye.


Szánj rá 2 órát, betekintést nyerhetünk az ominózus újságcikkbe amivel kezdődött még 98-ban.


[link]

aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:

#35 Youtube, Wikipédia. Mi lesz a következő, Origó? Lehet újat mondok neked, de a világ pénzre és hatalomra épül, nem jóindulatra. Ez minden téren értendő és pofon egyszerű. Ha a rendszer ellensége vagy, lejáratnak, ha bólogatsz, élre kerülsz. Jó rég óta van ám ez így. Nézd már meg azt a nyamvadt Monopoly dokufilmet, érts már egy minimálisat a világból! Nem a covid és nem az oltásellenesség barátom, amiről a dolog szól.

Neked nem ellentmondásos, hogy olyan dologgal próbálsz támadni, aminek megértéséhez egy komplett, globális mértékű prezentációt kínáltam megnézésre, amit mégcsak hamisítani sem lehet, ami nem eldöntendő kérdés, mert végig tudja követni egytől egyig mindenki? 🙂 Dobálózol azzal, hogy egy hivatalos vizsgálatokon, dokumentumon és megtörtént eseteken, élő személyeken alapuló dokumentumfilm propaganda, de hogy az egész világ propagandára épül és nem kis semmiségekben lehet mérni, mint a reklámok, az aztán nem érdekes. Na így születik meg a tökéletes bólogató Jancsi, aki beéri egy zsák krumplival és "hősiesen" szembeszáll azzal, aki a rendszer ellen van. Elindul a lejárató kampány, az ellen, amit én jószándékkal képviselek, amilyen vérbeli, többéves kutatásokon alapuló tudásom nekem van. Győz a szájkaratéban az, akinek köze sincs a kutatási szektorhoz, de el akar engem csitítani, nyomni, minél több kimagyarázással, mert tudja, hogy valami van ott, hisz nem véletlen írogatom, hoztam fel, mutattam kutatást. Te az olvasóközönséget akarod meggyőzni, engem tudod, hogy nem tudsz, másokat viszont manipulálsz, hátha van aki bólogat majd veled. Kezded már érteni ugye, mi történt Wakefield-el? 🙂 Hát ugyanez. Ő sem a rendszer szövetségese, én se vagyok az. Szóval szia kedves János, részemről lezárom a beszélgetést, te meg folytasd csak nyugodtan.

aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:

Bocsika de a Vaxxed című film szerzője eléggé lejáratta magát, valakinek meg az tudományos vakcina kutatás....


Ha nekem Wakefield "munkáját" hozzák fel bizonyítéknak, ott nincs miről beszélni.


Amit az általam küldött videóban mondanak, mind leellenőrizheted egyéb forrásokból, de nem fogod mert


Ja igen a pénz irányít mindent, de HÁT MÉG WAKEFIELDET!!!!!!!!

aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!