Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A lassan 5. hullámukat oltatla...

A lassan 5. hullámukat oltatlanul nyomóknak mi lehet a titka? Hogy nem félnek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 15:19
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
39%

20: "Atyaég, ezt a butaságot még nem sikerült kiiratnia a szakembereknek?


Azt ugye vágod, hogy pont az immunrendszer szokott problémát okozni vírusfertőzés esetén?" -


Azt ugye vágod, hogy ha én ezt leírtam, akkor úgy gondolom az immunrendszerem (és gyerekeimé) is rendben van? :) (komolyan nem is értem a hozzászólásodat... hisz én is egyértelműen az immunrendszeremre (is) utaltam..)

2021. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
8%

21


Az igen!!


Még az ORVOSOK sem tudják szűrni, hogy kinek az immunrendszere hajlamosabb a citokinviharra, kóros immunválaszokra, autoimmun betegségekre, de te tudod a sajátodról. Nem akarod tanítani az orvosokat ezzel a tudásoddal?

2021. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%
és a kóros immunválasz csak a betegségtől jöhet, oltástól semmiképp :) (meséld el kérlek ezt azoknak a közeli ismerőseimnek is, akiknek a hozzátartozója az első oltás után 1 héten belül meghalt (erről vhol nem szólnak a hírek sehol) vagy aki a 3. oltás után kapta el a covidot és 5 napig volt lélegeztető gépen.. szerencsére ő megúszta... (közeli ismerősök tapasztalatai-tehát írhatsz amit akarsz, engem nem tudsz meggyőzni:) - miközben akik elkapták ismerőseim élnek és virulnak kórházi tartózkodás nélkül.. és én ezzel be is fejeztem ehhez a kérdéshez a válaszaimat... szép estét mindenkinek
2021. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenki tudja mennyit tesz vagy nem tesz az egészségéért és mennyire bízhat a szervezetében. Hogy tévesen vagy sem azt nem tudom, de azt gondolom a hit maga már sokat segít.
2021. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
10%

Az oltástól is lehetséges kóros immunválasz.


1. Sokkal, sokkal, sokkal, sokkal kisebb valószínűséggel, mint a vírustól magától, hiszen a vírus intenzíven "szaporodik", intenzívebb immunválaszt vált ki.

2. AKINÉL az oltás kóros immunválaszt váltott ki, annál a betegség is kiváltototta volna, csak erősebben. Mindkettőnél a tüskefehérje a gond zömében. Mikor van több tüskefehérje? Ha vírus szaporodik a testben.

2021. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
24%

24


Csakhogy egyrészt nem tudhatod, hogy eleget és megfelelően tettél az egészségedért, másrészt sajnos nem ezen múlik.

2021. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
25%
Ezért írtam, hogy tévesen vagy sem bízunk e nem tudom, de a placebo hatás viszont valós, így SZERINTEM(nem kiabálok, csak hangsúlyozom hogy ezt nem tényként írom) segít ha bízunk a szervezetünkben.
2021. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
90%
Mi a titok? gondolkodj.. 5. hullámnál járunk és nem sikerült elkapnom.. tényleg nagyon fertőző egy vírus ez.
2021. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
55%

5.???

Külföldön vagyok, oké, de nem csak 4-nél tartunk?

2021. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
35%
A titkuk az hogy eddig az immunrendszerük legyűrte a virusokat, de előbb-utóbb valamelyik variáns valamelyik hullámban elkapja őket is. Oltásszkeptikus koleginámra e hét elején került sor, meg rám is. 2 napig lábon hordtuk a munkában, mert eléggé gyenge jelei voltak, de aztán csüt-pénteken jött a fekete leves: nála durva láz, hányás, köhögés, nálam enyhe hőemelkedés és szaglás-, ízlelésvesztés. Magam miatt nem aggódom mert oltott vagyok, de miatta nagyon.
2021. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!