Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A lassan 5. hullámukat oltatla...

A lassan 5. hullámukat oltatlanul nyomóknak mi lehet a titka? Hogy nem félnek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 15:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
67%
Már vártam a "tanulságos" történetet valamelyik antivaxxer ismerősről, kollégáról, szomszédról. :D
2021. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
38%

"Már vártam a "tanulságos" történetet valamelyik antivaxxer ismerősről, kollégáról, szomszédról. :D"


Ja, bocsánat, elfelejtettem, hogy ez csak az antivaxxerek privilégiuma. Akiknek minden ismerősének minden ismerőse már 3x meghalt majd feltámadt, hogy újra meghalhasson az oltások mellékhatásaitól. BOCS.


Egyébiránt nem volt tanulsága a leirtaknak, bár nem várom el tőled, hogy megértsd :)

2021. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
54%
12. Ez a legjobb rész, ezt imádom ebben az oldalban... Igen, nagyon tanulságos volt, köszönjük. :-)Ö
2021. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
7%

" Igen, nagyon tanulságos volt, köszönjük. :-)Ö"


Mégegyszer lassan, csak neked, hátha megérted:


"Egyébiránt NEM volt tanulsága a leirtaknak, bár nem várom el tőled, hogy megértsd :)"

2021. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%

A folyamatos félelem, stressz legyengíti az immunrendszert, mindenre rossz hatással van. Nem vagyok beoltva és lekopogom, még nem kaptam el a vírust, ahogy egyetlen közeli családtagom, ismerősöm sem, összesen 2 emberről tudok talán, de ők is még a vakcinák megjelenése előtt estek át rajta és szerencsére semmi komoly. Nyilván nem akarom elkapni és odafigyelek, de egyáltalán nincs bennem rettegés ezzel kapcsolatban.

Meg az életmódom sem olyan jelenleg, hogy annyira ki lennék téve a vírusnak, sőt .

2021. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
34%

" nincs tanulsága és semmi köze a kérdéshez."


De-de, van köze, csak a te 30-as IQ-d sajnos kevés ehhez.


A kérdésben ez szerepelt:

"A lassan 5. hullámukat oltatlanul nyomóknak mi lehet a titka? Hogy nem félnek?"


A válaszomban meg ott szerepel a lényeg, hogy de, van aki fél. Csak szimplán a butaság/tudatlanság, a "minket megvéd a pályinka" hozzáállás erősebb, mint a félelem.


Amúgy te nekem egy senkiházi tuskó vagy, nem hiszem, hogy nagyon bizonygatnom kellene bármit is neked :D A kérdező kérdezett, én válaszoltam. Ha nem tetszik, töröld a kérdést a listádról, és menj a következő kérdéshez antivaxerkedni. Úgyis minden kérdéshez odahánysz valami fost.

2021. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
81%

Mert ha félünk akkor változik valami?

Nekem soha home office sem volt, jártam dolgozni végig. Tömegközlekedéssel. Sosem rettegtem és sosem fertőtlenítettem a kezem percenként. Járok ügyet intézni, boltba stb. Kollegám már 2x volt covidos (még oltás előtt tavaly és most oltás után fél évvel) egy légtérben vagyunk folyton. Nekem nem volt pozitív tesztem eddig.

Úgy vagyok, mint az első válaszoló. Ha eljön az idő akkor eljön...

Nekem az a fura, aki 2x-3x oltottan is retteg.

27N

2021. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%

A" titkom" : nem nézek híradót-nem olvasok mindenféle posztokat-híreket, borzalmakat-ki mikor hogy halt meg covidban... semmilyen szinten nem érdekel a napi statisztika, Winston Churchill szavaival élve: "Csak azt a statisztikát hiszem el, amit én magam hamisítottam."

Hiszek az immunrendszeremben. Hozzáteszem nem vagyok se vírustagadó-se "oltásellenes" - mármint azokra az oltásokra nem, amiknek évtizedes múltjuk van és a gyártó-állam-orvos vállalja a felelősséget. Gyerekeimnek is van olyan oltásuk, amik nem voltak kötelezőek, de beadattam nekik. Ezt viszont egyelőre, amíg nekem kell aláírnom egy papírt, hogy én vállalom a felelősséget minden mellékhatásáért, csak a testemen keresztül fogják megkani.

2021. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
81%

Inzulinos vagyok és enyhe vérzékenységem is van.

Nem kaphatok semmiféle oltást! Kössem fel magam?

Vagy innentől akkor mindennap ajándék?

2021. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
2%

18


Atyaég, ezt a butaságot még nem sikerült kiiratnia a szakembereknek?

Azt ugye vágod, hogy pont az immunrendszer szokott problémát okozni vírusfertőzés esetén?

2021. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!