Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltáshívők, Oltásellenesek!...

Oltáshívők, Oltásellenesek! Miért tépítek így egymást? Mire számítotok?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon folyamatosan megy a vagdalkozás, egymás ócsárolása, sértegetése, alázása.

Ez rég nem arról szól, hogy melyik oldalt támasztják alá a tények, hiszen mindkét oldal fel tud sorakoztatni épp elég érvet. Épp csak a másik oldal mindig megkérdőjelezi a hitelességét, vagy egyszerűen ignorálja.

Kezd leginkább hitvitává alakulni az egész, hiszen a tények semmit sme érnek, csak az, hogy ki miben hisz és majd a jövőben hogy meg fog bűnhődni a hitetlen (. Gyahúr kutyák, pfej!:D


De mit vártok egymástól? Hogy majd a másik azt mondja, hogy

"Te Béla! Igazad van, holnap elmegyek oltakozni!"

vagy

"Te Gyula, igazad van, nem megyek el a következő oltásra!"

?

Mert én kétlem, hogy bármelyikőtök valaha is hagnyá magát meggyőzni...

De akkor minek ez a toxikusság ide? Azt ne mondjátok, hogy ebben érzitek jól magatokat.. Vagy igen? Ócsárolni a másikat, ez okoz boldogságot nektek?



2021. dec. 7. 20:15
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

20, ok, ahogy gondolod.

Bár meglenne mindnekinek ez a döntési szabadsága, hogy megteheti, hogy ha nem akar, nem megy ki az ajtón.

2021. dec. 8. 14:16
 22/35 anonim ***** válasza:

21 ez a döntési szabadsága mindenkinek megvan, a gravitáció helyben tart, a mozgáshoz kell energia. Az megint egy másik kérdés, hogy ha a jelenlegi élethelyzetedben ez diszkomfortos, akkor az élethelyzeteden lenne érdemes változtatni, én a járvány eleje óta ezt mondom: tegyük lehetővé azt, hogy aki egészségügyi, kockázati vagy egyéb szempontok miatt szeparálódni akar, azt támogassuk ebben, ahelyett, hogy egészséges embereket cseszegetünk, akik pont nem várják, hogy megmentsék őket.


Ezt a hazug ideologizálást meg be lehetne fejezni már: senki nem a Betmen és nem Terézanya.

2021. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Én a pénzre gondoltam, mint bökkenőre, de mindegy. Nem mindnekinek adatott meg, hogy otthonról dolgozzon. Nem minden szektor teheti meg.
2021. dec. 8. 14:51
 24/35 anonim ***** válasza:
52%
23 pont ezt írtam, hogy ezt kellene központilag támogatni, hogy aki otthonról akar dolgozni, annak legyen erre lehetősége (nem feltételnül azonos munkakörben, mert ez nem minden esetben kivitelezhető, de szerintem senkit nem kértem arra, hogy adott szakmát válasszon). Amúgy meg nem igazán hiszem, hogy jelentős számú ember akarna otthon maradni, nem erre van felépítva a szocializációnk.
2021. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Kérdező


Én most neked teszek fel kérdést,, tábortól,, függetlenül.


Mind szép és jó hogy írod hogy forduljunk a felsőbb vezetőkhöz.

De csak úgy kérdezem.



Szerinted mondjuk ha egyedül vagy pár ismerősömmel (rokon, barát stb) odamegyek XY hatalmon levő politikus házához s jobb esetben tüntetek rosszabb esetben megpróbálnám/nánk eltenni láb alól mert nem tetszik vagy nem értek egyet x intézkedésével, rendeletével.Szerinted mennyi esély lenne rá hogy a kapuig eljussunk anélkül hogy nem lőnek le vagy nem csuknak le életfogytiglanra stb.


Vagy pl. petíció írás? Semmire nem mész vele olvasd el miért nem.


Akkor hova? Alkotmánybíróság?Stb?Úgy módosítják a törvényeket ahogy nekik jó?


Ha van ötleted szívesen várom.


Továbbá még annyi hogy úgy gondolom hogy bármilyen sérelem éri az embert más ember döntése miatt. Akkor szerintem valahol ki kell engednie a gőzt valahol ki kell adnia magából ami neki nem tetszik.

2021. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

25, Sajnos egyetértek veled, ezt ugye írtam is, hogy eléggé el van lehetetlenítve ma minden demokratikus eszköz itt Magyarországon.

Egyáltalán nem arra gondoltam, hogy egy politikust a magánszférájában zargasson bárki is, erőszakra meg aztán pláne nem gondoltam.

Nehéz kicsikarni egy népszavazást, mert azt is úgy intézték, hogy csak a kormány tudjon elég erőt mozgósítani hozzá. Tüntetések semmit sem érnek, sztrájkért meg a munkáltatód rúg ki.

Szóval tökre megértelek.

De ha a kisebbik táborról is van szó, akkor sem kevés emberről vna szó. Ha ez az embertömeg felvonul, egy értelmes nyílt levelet fogalmaz meg, petíciót ír, akkor annak hangja lesz. Ha a döntéshozók le is fossák, attól még egy értékelhető módon eljut a másik táborhoz is és elgondolkodathatja.

De az, hogy kiventilláljuk a haragunkat, az senkit nem fog meggyőzni arról, hogy igazunk van. Pláne nem azt, akire rázúdítjuk.

2021. dec. 8. 16:05
 27/35 anonim ***** válasza:

Szerintem számít a vita, mert nem mindenki fafejű, és eljuthatnak érvek egymáshoz. Sokan vannnak olyanok is, akik kételkednek, nem biztosak az igazukban. Az ő vélemenyük, hozzáállásuk változhat. Asszem kb 2 millió embet vette föl eddig a harmadik oltást, egy részük kényszerből (eü dolgozók), nem hiszem hogy ennél nagyon sokkal többen lennének a nagyon elkötelezett oltakozók. Nagyon max 3 millió akit tényleg érdekel ez annyira, hogy önszantából a harmadikat is fölvegye.

Szerintem jó tudni, hogy mások mit gondolnak, mert annyira erős a propaganda, hogy könnyen érezheti magát egyedül a véleményével az ember.

2021. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
44%

Arra szamitok, hogy kotelezove teszik vegre es megszabadulunk persze nem azonnal vegre a jarvanytol (a virustol sztem sajnos nem)

vagy arra szamitok hosszú evekig ba@suk meg a rezet hol maszk, hol nem, hol kimegyunk hol nem, es eltunik majd magatol is a durvabb valtozata es valami influenzaszerusegge szelidul, mint betegseg szint, de addig random kinkeservesen hal meg még benne ismeros, rokon, szomszed es nezunk ertetlenkedve

vagy arra szamitok a termeszet egy veletlenebfolytan megis lesz olyan mutacioja, hogy fertozni is sokkal jobban tud es megbetegiteni is es jon a teljes panik.


Persze leginkabb arra szamitok, hogy emiatt a gyerekek kotelezo vedooltadait nem fogjak eltorolni es igy nem ternek vissza a covid melle a kanyaro, gyetmekbenulas, torokgyik, verhas es egyeb jarvanyok.


Az emberiseg ugy nezem elegge elrugaszkodott a biologiatol, ami nem tul szerencses jelen esetben.

2021. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
71%

28 az emberiség valóban elrugaszkodott a biologiátol (természettől), ezt teljesen jól látod. Ahogy a természetes szelekciot és halált is képtelen vagy elfogadni dráma nélkül, pedig annál mi legyen természetesebb? Meghalt 2 év alatt 5 millió ember, ne akarjatok már kihalni. Rokonaid szeretik a követ? 20 év múlva azt fogják enni, jó lenne, ha addig megszeretnék.


Azt meg, hogy a kötelező oltástól megszűnik a járvány: komolyan, hol látsz ilyet? Jók ezek az elképzelt valóságok

2021. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 everlight ***** válasza:
100%
Ameddig nem akarkják oltatlanokra erőltetni ezt a kísérleti löttyöt addig nem érdekel ki van beoltva.
2021. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!