Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltáshívők, Oltásellenesek!...

Oltáshívők, Oltásellenesek! Miért tépítek így egymást? Mire számítotok?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon folyamatosan megy a vagdalkozás, egymás ócsárolása, sértegetése, alázása.

Ez rég nem arról szól, hogy melyik oldalt támasztják alá a tények, hiszen mindkét oldal fel tud sorakoztatni épp elég érvet. Épp csak a másik oldal mindig megkérdőjelezi a hitelességét, vagy egyszerűen ignorálja.

Kezd leginkább hitvitává alakulni az egész, hiszen a tények semmit sme érnek, csak az, hogy ki miben hisz és majd a jövőben hogy meg fog bűnhődni a hitetlen (. Gyahúr kutyák, pfej!:D


De mit vártok egymástól? Hogy majd a másik azt mondja, hogy

"Te Béla! Igazad van, holnap elmegyek oltakozni!"

vagy

"Te Gyula, igazad van, nem megyek el a következő oltásra!"

?

Mert én kétlem, hogy bármelyikőtök valaha is hagnyá magát meggyőzni...

De akkor minek ez a toxikusság ide? Azt ne mondjátok, hogy ebben érzitek jól magatokat.. Vagy igen? Ócsárolni a másikat, ez okoz boldogságot nektek?



2021. dec. 7. 20:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Azért tépjük egymást, mert ez nem egyéni döntés, hanem társadalmi hatásai is vannak, beleszól az emberek mindennapjaiba. Mondhatom azt, hogy az oltottak, oltatlanok nem zavarnak, de attól függetlenül még az ő döntésük kihatással van rám, a törvény ereje által, hisz majd minden rendelkezést a koronával kapcsolatban hoznak manapság. Ezt így csináld, ezt úgy, ezt nem lehet, ezt csak ennek lehet stb.
2021. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy hogy azért oltottam be magam mert én szerettem volna, vagy azért mert a munkáltató kötelezett rá.
2021. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%

Mert az oltatlan el tudja fogadni ha valaki beoltatja magát, de fordítva ez már nem jellemző. Plusz a törvények és a propaganda az oltatlanok ellen vannak egy olyan dologban ami tudományosan, jogilag teljesen ellentmondásos. És ha megnézed a kérdések nagy része az oltatlanokat ekézi! És még valami az aki beoltatta magát és nem akarja folytatni ezt a sorozatot, ugyanúgy oltatlan státuszban lesz mint mi! Ugyanúgy megpróbálják majd démonizálni és kirekeszteni őket.

Egyébként, Ausztráliában már karantén táborokat hoztak létre, erre felé tart a világ! [link]

2021. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%
Semmire nem számítok (nem vagyok oltás ellenes amúgy) , jnlom mindenki figyelmébe a Zállatorvos "Szurkálódjunk!" c. Videóját. ő elmondja, miért érdemes beoltatni magunkat, illetve még ezen kívüs sok sok infót a koronavírusról és a vakcinákról.
2021. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

3as, amit írsz, az továbbra is csak a másikra mutogatás. Ezt kerüljük, ha lehet. Minden vitához legalább ketten kellenek. Nincs kivel vitáznia az oltottnak, ha nem szálsz be te is.

És nekem egyáltalán nem úgy tűnik, hogy folyton az oltatlanokat hergelnék, visszafelé is épp elég sézpen működik a dolog.


1es, egymásért vagy felelősséggel, ez igaz. Ugyanakkor Te hányszor változtattad meg a véleményedet egy GYK válasz érvei alapján? Főleg, ha az illető szerint mentális fogyatékkal élsz.. Gyanítom egyszer sem. Na, más sem fog "jobb" (a tied) belátásra térni a te érveid alapján.


2es, valóban nem mindegy, hogy magadtól teszed, vagy köteleznek rá. De az ebőbl generálódott frusztrációt mások szídásával kell levezetni? Változik ettől bármi? Azon kívül, hogy felbszod magadat is, meg másokat is.


Egyébként köszi a válaszokat, ment a zöld:)

2021. dec. 7. 21:52
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
5. Csak nevén neveztem a dolgokat és a kérdésedre válaszoltam. Nem csak itt a gyakorin van ez, hanem a való életben is. Ha nem állsz ki magadért, elvesztél! És mivel minket érnek hátrányok jogtalanul minden szinten, ennek hangot kell adni és helyére kell tenni a dolgokat hogy ne fajuljanak el az események. Pl. ne alakuljon ki egy náci rendszerhez hasonló diktatúra. Soha senkire nem erőltetem rá az akaratom és ezt elvárom mástól is, főleg egy ilyen kapitális kérdésben ami nem csak a covidról szól.
2021. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
6, én megértelek, de vélhetően egyetlen döntéshozónk sem ül itt a GYK előtt, így akár itt, akár az utcán meggyőzől egy embert az igazadról.. nem javult a helyzeted egy jottányit sem. Nem inkább a döntéshozók felé kéne fordulni? Vagy valamilyen képviseletük felé, nyilván..
2021. dec. 7. 22:18
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
7. De pont arról beszélek hogy senkit nem akarok meggyőzni az igazamról. Hanem csak reagálok azokra a negatív impulzusokra ami engem hátrányosan érint. Ha itt a gyakorin akkor itt, ha a való életben akkor ott. Soha nem ellenkezek olyan dologgal ami igazságos, logikus, tudományosan, morálisan megalapozott. De ez ami most megy kivágta a biztosítékot sokunknál mert teljesen irracionális minden szinten. Aki látja milyen irányba kezdett sodródni a világ, megérti hogy a fő probléma nem az ki oltott vagy oltatlan. Ennél sokkal komolyabb a helyzet. Döntéshozók felé kéne fordulni? Konkrétan mire gondolsz?
2021. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%
És a kérdésedre válaszolva, ilyen helyeken anonim megértheted mi játszódik le egy oltáshívőben. Miben lehet igaza és miben tévedhet, mennyire tud elrugaszkodni a propagandától stb... Nem oldja meg a helyzetet de nagyjából képben leszel milyen logikai és tudományos paraméterek alapján gondolkodik az átlag oltáspárti.
2021. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

#5


Lásd utolsó kettő..

Nem tudsz ezzel mit kezdeni. Álszentek.

2021. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!