Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltásellenes, miért az?

Aki oltásellenes, miért az?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem, hogy pontosan mik az aggályaitok a vakcina kapcsán? Mi az, ami kétséget gerjeszt bennetek? Illetve mit hiányoltok, mire lenne szükségetek ahhoz, hogy bízzatok az oltásban? (több információ, tapasztalat, idő, ilyesmire gondolok).


Kérem, csak azok kommenteljenek, akikkel lehet érdembeli, érvekre épülő vitát folytatni! Szeretném meghallgatni a tábor álláspontját, nem pedig kommentháborút kirobbantani.


Köszönöm!



2021. máj. 7. 15:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
35%

#30: Szóval szerinted az oltatlan egyenlő a büdös tetves emberrel. Szépen állunk. De sebaj, nekem is ahsonló véleményem van az oltottakról, akik sokkal veszélyesebbek, mint az oltatlanok.

Csak tudod, attól, hogy egy valaki büdös a faluban, még nem zárják le az egész falut, vagy azért, mert egy valaki tetves, még nem álltak át online oktatásra.

A jogokat pedig igenis megvonták, aki ezt nem veszi észre, annál valami nagyon komoly baj van a víztoronyban.

2021. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
50%
Aki nem akarja beoltatni magát az potencionális magasabb eséllyel hordozza a vírust, mint aki nem. Teszi ezt ugy hogy semmi oka nincs erre. Aki nem akar virushordozo lenni annak joga van ez ellen védekezni, ahogy a büdös embereket sem kell szagolgatni egy diszkóba
2021. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
48%
Félnek a gyíkemberektől és a mikrochiptől, meg a szúrástól vagy lusták hozzá és igy tudnak valahova tartozni, lázadhadhatnak.
2021. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
20%
Mert azt látom, hogy iszonyatosan gusztustalanná, habzószájúan gyűlölködővé és alpárivá váltak az oltottak. Ahogy beszélnek másokról, attól kifordul a gyomrom. Ha ez az oltás mellékhatása, akkor én ezt el szeretném kerülni, én nem akarok ilyenné válni.
2021. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
21%
Én kétszer oltakoztam influenza ellen, és mind a két esetben a rákövetkező évben voltam nagyon beteg. Szóval most azért nem akarok covid ellen sem oltakozni, mert tartok tőle, hogy jövőre nagyon beteg lehetek.
2021. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
81%
Én, aki nem oltatja be magát nem tudok mit kezdeni, de aki ezt még büszkén hirdeti is azzal nem akarok egy asztalhoz leülni. Legalább állnának a sor végére lesütött szemmel és alibiznék ki a nyájimmunitás végét, ha ennyire félnek a tűtől. A többiek tesznek nem csak a saját, hanem embertársaik egészségéért.
2021. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
71%

#34

Érdekes, mert én (oltottként) senkibe nem kötök bele, én viszont napi szinten olvasom és hallgatom, hogy milyen agymosott birka fideszes elnyomástámogató degenerált fertőző befolyásolható rabszolga vagyok... :(

2021. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
69%

#34: Én csak az oltatlanoktól látom ugyanezt.

Nemrég jött velem szemben egy poszt, ahol nagylétszámú csoportban az oltatlan büszkén hirdeti, hogy ő, mint régi véradó, mostantól csak irányítottan ad vért, kizárólag olyannak, akinek nincs védettségű kártyája! Oltottól még csak hasonlót sem láttam. De rendszeresen látom az olyan posztokat, ahol le vagyunk fideszbirkázva (soha életemben nem voltam fideszes), illetve azokat, ahol minket hibáztatnak a vírus mutálódásáért, illetve a terjedéséért.

Oltott ismerősöm sokkal több van, mint oltatlan, de valahogy mégis az ilyenekből van sok. Olyannal egyáltalán nem találkoztam, ahol az oltatlanokat gyalázták volna az oltottak.

2021. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
53%
El lett mondva ezetszer, nézz utána..már unalmas leírni..
2021. máj. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!