Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltásellenes, miért az?

Aki oltásellenes, miért az?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem, hogy pontosan mik az aggályaitok a vakcina kapcsán? Mi az, ami kétséget gerjeszt bennetek? Illetve mit hiányoltok, mire lenne szükségetek ahhoz, hogy bízzatok az oltásban? (több információ, tapasztalat, idő, ilyesmire gondolok).


Kérem, csak azok kommenteljenek, akikkel lehet érdembeli, érvekre épülő vitát folytatni! Szeretném meghallgatni a tábor álláspontját, nem pedig kommentháborút kirobbantani.


Köszönöm!



2021. máj. 7. 15:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy nem vagyok oltásellenes,mivel be vagyok oltva a kötelező oltásokkal. A nem kötelezőkkel meg nem.és ez az undorító zsarolás nem sokat segít.. nevetséges látszatintézkedés,amiben valakinek hasznot hoz a védettségi kártyák kibocsátásából bejövő lóvé..


Tisztelem azok döntését,akik az oltást kérték,de én miért vagyok megkülönböztetve azért,mert egészséges vagyok??

2021. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
71%

Volt 29 eves munkatarsam.

Evente jart vervetelre, rendszeres verado volt, felmaratont futott, egeszsegesen elt stb.


Egyszer kohogve jott be, masnapra belazasodott. 1 hetre ra mar gepen volt.

3 hetig volt rajta, aztan lejott. Ez 2 honapja volt.

Vagy 3 napja hivtam fel, hogy mizu vele?


10 emeletesbe lakik, mar letud menni a garazsnal levo ABC be, ugy hogy ne alljon meg pihenni.

Anyukajat nagy valoszinuseggel o fertozte meg, o nem ellte tul.


Na ezert kell magadat egeszsegesen is beoltatnod.


A hatranyos megkulonboztetes azert van, mert igy tudnak ravenno, hogy oltasd be magad, igy megvedve masokat es levenni a terhet az egeszsegugyrol.

Gondolna az ember, hogy ez egyertelmi, de a mellekelt abra szerint nem :)

2021. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
54%
Ha elkaptam volna a covidot ilyen mértékben,nem lenne kérdés az oltás.. de nem kaptam el.vagy az immunrendszerem elintézte. A munkatarsaim kozul egyedul en nem voltam beteg. Pedig mind érintkeztunk gyerekekkel,mivel olyan a munkánk.
2021. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
32%

Igen es?

Meg akarod varni, hogy elkapd es igy jarj?


Vagy ameddig teged nem erint, addig nem erdekel?

A bajt megelozni kell.

A ferto nyugaton ez mar evek ota igy megy,itt sajnos meg nem.

Sajnos ez nagyon kelet europai gondolkodas.

Ha nagy a baj, majd elmegyek orvoshoz.


Nalunk az orvossag a Negro cukorka, a szentabletta, es persze a mindenre jo palinka.

Amit ezek nem gyogyitanak, azt csak a sugarterapia.


Es csodalkozunk, hogy a legegeszsegtelenebb nemzet vagyunk.


En nem buzditalak oltasra, mert oszinte leszek: nem erdekel az eleted. :)


Egyszeruen valaszoltam egy kerdesre.

2021. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
41%
Minek? Az egészséges lábamat sem vágatom le azért, hogy nehogy érszűkületes legyen.
2021. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
42%
#22: És ezt miért higgyük el neked? Szerintem csak kitaláltad, hogy pánikoltathasd vele a népet.
2021. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
50%

En nem kertem, hogy hidd el, mint mondtam engem nem erdekel a te eleted.

Ha te ettol az infotol rohannal oltatni, akkor nagy a baj :)


Leirtam egy tortenenet, hogy speciel engem ez gyozott meg veglegesen az oltasrol.


Hogy te elhiszed-e?


Az a te dolgod.

2021. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
55%

#27

Bocsánat, hogy közbeszólok. Lehet, hogy az ismerősödnek a teste egészséges volt, de ugyanennyit foglalkozott a lelki egészségével is? Hisz mint tudjuk, csak akkor lehetsz teljesen egészséges, ha a testi és a lelki egészséged együttesen rendben van. A legtöbb betegség lelkieredetű. Mennyire volt stresszes az élete? Mennyit foglalkozott a lelkibékéjével?

Mennyire volt a negatív, félelemkeltő propaganda hatása alatt, amit a mainstream média már egy éve nyom?


És csendben megjegyzem tudok olyan körzeti háziorvosról, aki úgy szintén nem bízik ezekben a VAKcinákban. Saját magát se oltatja be vele. Ő nem egy lefizetett orvos, mint Merkely és csapata.


Mindenki döntse el, hogy mit szeretne. Az oltás nem kötelező. Viszont mivel az egész csak a pénzről és a hatalom visszaéléséről szól ezért zsarolják a népet. Ezért vannak diszkriminációs intézkedések. A zsarolás pedig soha nem vezet eredményre.

2021. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
62%

Én azért vagyok ellene a covid oltásnak, mert nekem gyanús ez az egész dolog. Addig oké, hogy a covid létezik, de hogy miért csak az oltás lehet a megoldás? Miért vonnak meg jogokat azoktól, aki nem veszik fel? Hiszen egy csomó orvos mondja, hogy a C és D vitamin adagok növelésével simán 70-80%-kal lehetne csökkenteni a vírusos megbetegedések számát.


Ráadásul milliós nagyságrendű kampányt indítanak erre, hogy minél többen oltakozzanak..szerintem ez durva. Ebből gondolom, hogy nem a lakosságnak van szüksége rá. Ennyi pénzből sokkal hasznosabb intézkedéseket is hozhatnának.


A másik undorító dolog, hogy a lelkiismeret furdalást próbálnak kelteni azokban, akik nem veszik fel, hogy "ha nem oltatod be magad, ha nem teszel az intézkedéseknek eleget, akkor miattad fognak meghalni mások", " Önző vagy" ...stb.

Utálom ezeket a pszichológiai zsarolásokat!

2021. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell lelkiismeretfordulást kelteni, nem vonnak meg semmilyen jogokat, aki ezt nem teszi meg az simán nem való emberek közé. Ahogy a büdös embereket sem engedik ne egy diszkóba, ahogy a tetveseket sme engedik iskolába. Ennyi.
2021. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!