Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltásellenes, miért az?

Aki oltásellenes, miért az?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem, hogy pontosan mik az aggályaitok a vakcina kapcsán? Mi az, ami kétséget gerjeszt bennetek? Illetve mit hiányoltok, mire lenne szükségetek ahhoz, hogy bízzatok az oltásban? (több információ, tapasztalat, idő, ilyesmire gondolok).


Kérem, csak azok kommenteljenek, akikkel lehet érdembeli, érvekre épülő vitát folytatni! Szeretném meghallgatni a tábor álláspontját, nem pedig kommentháborút kirobbantani.


Köszönöm!



2021. máj. 7. 15:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

Eddig amiket hallottam:

- vérrögképződéstől, allergiás sokktól való félelem

- hosszútávú mellékhatásoktól való félelem, pl. meddőség, rák

- immunrendszerbe vetett bizalom

- sok krónikus beteg nem bízik benne, hogy neki megfelelő oltóanyagot kap (illetve több betegség esetén nem ismert, hogy milyen hatása lehet az oltásnak)

Meg persze vannak az 5G, radioaktív sugárzás, mikrochip, stb. elvontabb elméletek.


Én úgy látom, 5-10 év elteltére lenne szükség, ami alatt nem történik tömeges baj, illetve "rendes" (nem vészhelyzeti) gyógyszerengedélyezés, ezek győznének meg sokakat arról, hogy biztonságos.

2021. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
48%

Mert buták szegények :(

Nem fogják fel, hogy hiába lehet mellékhatása az oltásnak, a covid még mindig sokkal veszélyesebb.

2021. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
50%
Ezek az emberek a Földről is azt gondolják, hogy lapos.
2021. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok oltásellenes, mert az összes kötelező oltással be vagyok oltva.

A jelenlegi vakcina NEM KÖTELEZŐ! akárcsak az influenza elleni se.


30 éves életerős, egészséges nő vagyok, minden egyes nap teszek testi és lelki egészségemért. Egy évben, maximum csak egyszer (saját figyelmetlenségem miatt) vagy ennyiszer se vagyok beteg. Az elmúlt egy évben nem sikerült, vagy csak nem tudok róla, hogy megfertőződtem volna ezzel az igen veszélyes vírussal. Nincs szükségem egy olyan oltásra, amit most fejlesztettek ki, és nincs egyöntetűen pozitív visszajelzés arról, hogy oké, hatásos. Még a cégek se vállalnak érte garanciát, akkor meg miről is beszélünk? Félévente kell ismétlő oltás? Minek?


Ha az oltás nem kötelező, akkor milyen jogon diszkriminálják azokat, akik nem kérnek egy nem kötelező oltásból? Boltba, tömegközlekedésen, utcán oltott és oltatlan együtt van, akkor most mi van? :O

Úgy érzem, hogy mivel most a szórakozási lehetőségekkel csinálják ezt, ez olyan jutifalat azoknak, akik beoltották magukat és csak ők élvezhetik a szórakozási lehetőségeket.


Az a baj, hogy sokan még mindig nem látják az összefüggéseket, hogy az egész csak a pénzről, a hatalomról és az emberek uszításáról, megosztásáról szól. Az, hogy most gerjesztettek egy mesterséges vírust, amit szabadjára engedtek, az már mellékes.


Az intézkedések nem logikára épülnek.

2021. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
49%

#4

Puszta kíváncsiságból: megneveznél egy oltóanyagot, amiről "egyöntetű pozitív visszajelzés" van, 100%-os hatékonyságú, és az alkalmazás története során soha nem történtek gyanús esetek komoly mellékhatásokkal?

Honnan származik az, hogy "a cégek se vállalnak érte garanciát"? (Mindig rákérdezek amikor látom ezt megemlítve, eddig 0 alkalommal válaszoltak...)

2021. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
50%

Ahhoz képest, hogy ti "oltáspártiként" rendkívül felsőbbrendűnek hiszitek magatokat, már csak azért is, mert beoltattátok magatokat, azt nem sikerült felfognotok, hogy aki nem oltatja be magát az nem feltétlen oltás ellenes 😃


Inkább csak az egész körítése az oltásnak úgy ahogyan van sz*r.


Egyrészt a kormány zsarol (a no oltás no party ahogyan a kormány hivatkozott nettó zsarolás).


Másrészt az egész oltás még kísérleti fázisban van olyan szempontból, hogy még azt sem tudni meddig vég, ahogyan azt sem, hogy hány adag kell belőle.


Elképzelhetőnek tartom, hogy az emberek nagy része beadatta volna magának, saját szándékból is, de az, hogy a kormány zsarol, meg megszorításokat alkalmaz, az többet között az én kedvemet is elvette az oltástól, pláne, hogy nem orvosok reklámozzák és bíztatnak az oltásra, hanem színészek, meg politikusok, ami egy vicc, mert nem valami kozmetikumról beszélünk, hanem elvileg egy vakcináról.

2021. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó! Az összes vakcinagyártó aláíratta az államokkal, hogy semmilyen felelősséget nem vállal a mellékhatásokért.

Sőt! Itthon, ha durva mellékhatása lesz az oltásnak, még táppénzre se mehetsz!!

2021. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
73%

"Az összes vakcinagyártó aláíratta az államokkal, hogy semmilyen felelősséget nem vállal a mellékhatásokért."

Igen, ezt elsőre is láttam hogy ezt sugallod, éppen ezért kérdeztem rá, hogy mi ennek az információnak a forrása?


"Itthon, ha durva mellékhatása lesz az oltásnak, még táppénzre se mehetsz!!"

Ismét: forrás? Melyik rendelet, jogszabály szól erről?

Engem simán kiírt a doki mikor belázasodtam az oltás után.

2021. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
36%

#8

Két külön hozzászólóval beszélsz, látom nem esett le, hogy két személynek lehet ugyanaz a véleménye.

Ajánlom tanulmányozd át a következő oldalt:

[link]


Egyébként te is utána nézhetsz, ha valamit nem hiszel most el nekünk!

2021. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
70%

#9

Nem Gődény kamut szeretnék, hanem valami igazi, hiteles forrást.

Egyébként elnézést, egyik válaszolónak se látható a neve.

2021. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!