Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sok ember miért oltásellenes?

Sok ember miért oltásellenes?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
mert hülyék
2021. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 alletta ***** válasza:
39%

vírustagadók miért tagadják a vírus jelenlétét?


kérdésedre: szerintem félnek a mellékhatásoktól.

2021. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
mert még nem kaptál el a vírust és nem tudják milyen érzés kínok közt szenvedni ettől a nyavajától.
2021. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Az 1-essel értek egyet,mert hülye vagyok.
2021. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Mert az egészből politikai kérdést csinálnak, nem szakmai alapon döntenek, mert az összes vakcina hatékonysága kérdéses, még a gyártó is csak tippelget, hogy mennyire hatékonyak, mert sokszor 1-2 napon belül homlokegyenest ellentmondanak saját maguknak (pl tilos terhes nőket beoltani, aztán meg erősen ajánlott lett, pedig klinikai tesztek még nem fejeződtek be sőt sok vakcinával kapcsolatban el sem kezdődtek), mert kétes eredetű és hatékonyságú vakcinákkal oltanak amiről a sportmenedzser szakon végzett szíjjártó petike dönti el, hogy jó-e vagy nem és még lehetne sorolni.
2021. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok oltás ellenes, megértem hogy valakinek segít. Csak azt nem értem, hogy mondjuk én pl aki egészséges, át is esett a víruson enyhe lefolyással ha úgy döntök, hogy nem kérem, miért válok egyből üldözötté?
2021. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Ha specifikusan a covid vakcinára gondolsz: kicsit szkeptikusak a kevesebb, mint egy éve fejlesztett oltóanyaggal szemben.


Ha egyéb oltásra irányulnak az ellenérzések: Nem tudom, lehet, hogy voltak rossz tapasztalataik (pl. mellékhatásokat tekintve), vagy egyéb ok... vagy csak egyszerűen hülyék.

2021. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Mert tájékozatlanok.
2021. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most a covid oltásra gondolsz, vagy úgy általánosságban?
2021. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
#5 hát kb ezért.
2021. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!