Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik 10 különböző indok,...

Létezik 10 különböző indok, ami miatt a covid oltást elutasíthatja valaki? T ismertek legalább 10-et, fel tudnátok sorolni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen törvényes. Mivel veszélyhelyzet van kihirdetve az EU-ban (és talán az egész világon), ezért minden EU-s ország olyan törvényeket hoz, amilyet csak akar a víruskezeléssel kapcsolatban, teljesen mindegy hogy azok EU-s jogszabályokba ütköznek e vagy sem. Nem csak Magyarországon vannak most érdekes törvények. Egyébként meg nincs igazad, nincs ráerőltetve senkire az önkéntes oltás, hiszen senkinek se hiszem, hogy annyira muszáj lenne étterembe vagy moziba mennie. Ez az egyik, a másik meg az, hogy ez az egész kártyás dolog csak addig lesz, amíg a veszélyhelyzet fennáll, nem örökké fog tartani, legalábbis reméljük. Ez már az emberek hozzáállásán múlik, nem a különböző politikusokon.
2021. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
18%
#39 Nem kell elsírnod magad, mivel nem a te családtagjaid. Addig nyugodtan nagyonokosodhatsz.
2021. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

#3

Ez zseniális :D

2021. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

"1 - Fél év alatt nem lehet kifejleszteni egy biztonságos oltást. Mert ahhoz 5-10 év kellene, hogy kiderüljön van-e hosszú távú mellékhatása."


Azért a hatásmechanizmus ismert. Egy olyan oltásnak, ami elölt vírust, vagy annak egy részét tartalmazza, annak milyen mellékhatása lenne, ami a vírusnak nincsen?



2 - Vérrögképződést kaptak tőle páran, és allergiás bőrkiütést és volt akik meg is haltak az oltás miatt.

3 - Én kigyógyultam a kovidból enyhe tünetekkel, még betegnek sem éreztem magam. Már semmi bajom, nincs szükségem rá.

2021. ápr. 28. 17:30
 45/63 A kérdező kommentje:

"1.Semmi bizonyíték nincs a hatékonyságára"


Ezt most te mondod, vagy szerinted ezt mondják mások indokként. Mert ez nettó tévedés. Rengeteg bizonyíták van már a népességben is több országban, de már amikor bejelentették akkor is voltak klinikai bizonyítékok tesztcsoporton (60-95%-os számok).

2021. ápr. 28. 17:35
 46/63 anonim ***** válasza:
72%

10 indokom nincs, de van néhány:

1. Holnap temetésre megyek, az elhunyt a 2 oltás után 3 héttel halt meg covidban.

2. A gyártó nem vállal felelősséget a kutyulékáért, nekem kell aláírni hogy beadatom önként és dalolva. Ha valami bajom lesz, így jártam, én akartam az oltást.

3. Hivatalos adatok szerint pl. a Pfizerrel oltottak, 100 ezerből 555 így is elkapja a covidot, 32 meghal.

4. Nincs teszt az oltás előtt. Ha lappang bennem a vírus, és ráoltanak, nagyjából biztos a kórház, nagy eséllyel a lélegeztető gép is.


Remélem kielégítő az indoklásom.

2021. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
42%
#45 Kiváncsi lennék a kutatásmódszertanra, elvégre a vírus 80%-ban nem okoz komoly tüneteket. Akkor mit csinál egy olyan vakcina amelyik 60%-os hatékonysággal dolgozik?
2021. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim válasza:
31%
Ébresztő! Nincs semmilyen vírus, vagy ha van is, a halálozási ráta kerekítési hibának is kevés. Szándékosan tönkrecseszik az amúgy egészséges emberek pszichéjét pár veszélyeztetett miatt, akiket amúgy is elvinne valami, gyengítik az immunrendszerüket a baktériumtanya maszkokkal és a távolságtartással, kivéreztetik a gazdaságot, hogy aztán gombokért fel lehessen vásárolni a csődbe ment vállalkozásokat, és szétosztani a haveroknak. Az oltás meg gyakorlatilag méreg, szándékosan annak fejlesztették ki. Népirtás folyik, illetve egy világméretű emberkísérlet, és ez még így fog menni évekig, vagy az idők végezetéig. Figyelni kéne a jelekre, mindig menetrendszerűen jön az új mutáns, Orbán jóslatai valahogy mindig bejöttek, folyamatosan megy a "már csak egy kicsit kell kibírni" duma, amit újra meg újra hosszabbítás követ. A helyek belső terei nem nyithatnak ki, de 60 ezer fős teltházas EB meccsek lehetnek? Hogy van ez? Aki ezt az egész kamu járvány dolgot benyalja, azt őszintén tudom sajnálni.
2021. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
50%

#48

Jézus f*****, elég volt addig olvasni, hogy nincs semmilyen vírus, köszönöm. Figyelj, én megértem ha szerinted a Föld lapos, meg hogy leigáznak a gyíkemberek, esetleg az egyetlen isten amiben hiszel az a Repülő Spagettiszörny, de ne itt villogtasd hatalmas IQ szinted kérlek, mert én leszek öngyilkos hogy ennyi seggh**** ember van az országban.

2021. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim válasza:
24%

Tipikus write only user. Elolvas 3 szót, az okfejtést természetesen nem, aztán szajkózza a propaganda által a fejébe töltött kamu hülyeségeket.

Tájékozódni kéne, és az nem csak az Origo olvasásából és az M1 nézéséből áll. Rettegj otthon életed végéig. Szerintem a stílusod a te intelligenciaszintedet minősíti, értelmes ember nem személyeskedik, meg segghülyézi le a másikat, csak mert az más véleményen van, és esetleg több forrásból tájékozódik. Részemről a "vita" lezárva.

2021. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!