Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik 10 különböző indok,...

Létezik 10 különböző indok, ami miatt a covid oltást elutasíthatja valaki? T ismertek legalább 10-et, fel tudnátok sorolni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
42%
Ne provokálj! Ha nem akarsz egész életedben a 4 fal között maradni, akkor a járvány megállításának az egyetlen módja az oltás.
2021. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem hallottam már legalább 10-20 okot, mert elmélyedtem az internet mélységeiben. Ebből 10-15 totál baromság, a maradék félelemből és totális tájékozatlanságból fakad. Az oktatás teljes kudarca ez.
2021. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
49%

1, Feltétlenül meg szeretne halni, méghozzá fulladás által, az önakasztást túl snassznak érzi.


2, Fontos, hogy ne tűnjön öngyilkosságnak.


3, 15 éve arról fantáziál, hogy megöli az anyósát, de fél, hogy lebukna, annyit meg nem ér a banya, hogy további 15 mégsz@rabb éve legyen miatta. Csak a covidot kéne minél jobban elkapni, és hipp - hopp: a probléma megoldva.


4, Fél a tűtől. Annyira, hogy ha meglátja, biztos, hogy szívrohamot kap. Aránytalanul nagy kockázat az oltás.


5, Kalandvágyó természet: minél több dolgot szeretne megtapasztalni az életben. Az extrém sportok krva drágák, a covid ingyen van.


6, Még sosem utazott szirénazó mentőben.


7, Művészlélek: az ihelete a szenvedésből táplálkozik. Azt mondják, ettől azt nagyon lehet. Szóval: KELL!


8, Megrögzött nonkonformista: ha ajánlott az oltás, ő addig aludni sem tud, míg legalább egy oltásellenes tüntetésen nem vett részt. Az igazán kemények ugye maszk nélkül tolják.


9, Normakövető (a saját közegének normái alapján). Karaktergyilkosságnak élné meg és belepusztulna a szégyenbe ha a cimborái kiröhögnék amikor megtudnák, hogy oltatott. Még azt hinnék, fél. Ő!?!


10, Isten-komplexusa van: azt hiszi, ő vírus - és golyóálló is. Kedvenc szuperhőse és példaképe Raszputyin.

2021. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
61%
Nem érzem szükségesnek. Ennyire egyszerű. Ha beadatom, akkor a csak a kényszer miatt.
2021. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
59%

Én tudok 18-at is.

[link]

2021. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Nem provokálok, engem érdekelnének azok a baromságok, ha idézni tudod őket.
2021. ápr. 26. 23:15
 7/63 A kérdező kommentje:

"Nem érzem szükségesnek."


De mi erre az indok? Ez a kérdés. Bárki, aki ellenzi, az nem tartja megfelelő mértékben szükségesnek a maga számára, ez így nem volt válasz. Indokolni kéne, hogy miért!

2021. ápr. 26. 23:21
 8/63 anonim ***** válasza:
48%

Hogyne!


1. Laposföldes gődénybirka vagyok, nem érdekelnek a tények

2. Nem érdekel, hogy beteg leszek-e, kórházba kerülök-e, gépre kerülők-e

3. Nem érdekel ha a ismerőseimet, családomat megfertőzöm és esetleg ezzel a halálukat okozom

4. Szeretném ha minél tovább elhúzodna a járvány és még több veszélyes mutáció alakulna ki

5. Szeretném, hogy továbbra is túlterhelt maradjon az egészségügy és emiatt még több ember meghaljon

6. Nem szeretném, hogy bilgéc becsippezzen

7. Egoista barom vagyok, senkiért sem tartozom felősséggel

8. A négy fal között akarom tölteni a nyarat, nem akarok utazni, szállodába, étterembe, moziba, rendezvényekre menni

9. Eddig is kovidióta voltam, most miért változnék meg?

10. Kiközösítettnek jó érzés lenni

9.

2021. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
54%
#7 nem szedek semmiféle gyógyszert, influenza ellen sem szoktam magam oltatni, és nem szeretnék változtatni ezen a szokásomon.
2021. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
53%
#8 Gratulálok, ennél jobban aligha lehet összeszedni a kiváló érveket!
2021. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!