Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik 10 különböző indok,...

Létezik 10 különböző indok, ami miatt a covid oltást elutasíthatja valaki? T ismertek legalább 10-et, fel tudnátok sorolni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
64%
Oké, most már bevallom, hogy én is csak az 5G reményében oltattam, illetve abban bíztam, hogy ìgy majd belőlem jön a wifi és spórolok majd egy csomót a mobilneten,de ÁTB@SZTAK!
2021. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
62%

Szeretném ha kihalna az emberiség, és újra az állatoké és növényeké lenne a bolygó. Persze ez úgysem fog összejönni, mivel nem halnak bele olyan sokan, sőt, azóta is csak növekedett a föld lakossága. Már elkaptam a koronavírust, így lett újra hőemelkedésem 16-17 év után. Valószínűleg kétszer is, másodszorra már semmi nem volt. Az immunrendszerem így az egész vírussal találkozott, nem csak egy szeletkéjével. (Négy lába van, mi az? VS Négylábú, nagy füle és ormánya van, afrikában él és vadásszák az agyara miatt, mi az?) Valószínűleg már minden hozzátartozóm átesett rajta és/vagy beoltotta magát. Nem szoktam kocsmába/moziba járni, repülni is utálok.


Ez alapján mondjatok egy érvet hogy miért kellene beoltatnom magam!


Ez alapján mondjatok 10 érvet

2021. ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 Cubina ***** válasza:
74%

Egy érvem van az oltás ellen, de számomra az éppen elég.


Fulladásos allergiás sokkot kapok egyes gyógyszerektől (olyanoktól is, amikre az orvosok szerint senki más nem allergiás), a mentők visznek el. Más gyógyszerek beadása után 39 fokos lázam, szörnyű közérzetem, és hasmenésem lett.


A gyerekkori kötelező oltások után napokig lázas voltam, félrebeszéltem, üvöltöttem a fájdalomtól, az oltás körül egy jó nagy terület begyulladt, a combba adott tetanusz oltás környékén fél comb hosszúságban egy "bucka" keletkezett és a mai napig ott van, plasztikai műtéttel sem tudták teljesen eltüntetni.


Eddig minden oltás súlyos/erős allergiás reakciót váltott ki nálam. Ki tudja, hogy még mikre vagyok allergiás, amivel nem találkozott eddig a szervezetem. Azokat a gyógyszereket nyilván kerülöm, amikre tudom, hogy allergiás vagyok, de mi van azokkal, amikkel a jövőben fogok csak találkozni?


Ilyen allergiás múlttal/jelennel biztos hogy nem oltatom be magam többet semmivel, de az előzmények fényében be sem oltatának.


Az új koronavírus két napig tartó 39 fokos lázzal futott át rajtam, semmi más tünetem nem volt. Ezzel szemben az allergiás sokkba bele is halhatok.

2021. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
53%
Magánügy
2021. ápr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, amiket írsz hülyeség. Ezek paródiák, de nem ezeket gondolják azok az emberek. Nem írtál indokokat, hanem csak jellemezted az embereket. Az nem egy indok, hogy laposföldes gődénybirka vagyok, nem érdekelnek a tények. Hanem az a kérdés, hogy mit gondol egy laposföldes gődénybirka, neki is van egy indoka, és nem azt gondolja, hogy "laposföldes gődénybirka vagyok". Ez nem az ő indoka.
2021. ápr. 27. 10:51
 16/63 A kérdező kommentje:

"Magánügy"


Igen, de itt névtelenül igazán le lehetne írni, engem érdekelne.

2021. ápr. 27. 10:51
 17/63 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, azt írod, hogy nem szedek semmiféle gyógyszert. De mi erre az indokod? Ez a kérdés. És van-e olyan betegség amire szednél, van valami hatérvonal, ahol ez már számodra se lenne kérdés? A covid ugye súlyosabb az influenzánál valamivel. Kötelező oltásokat kaptál? Malária ellen oltanád magad, ha olyan területre mennél? Ha roszdás szögbe lépsz, akkor visszautasítanád a tetansuszt? Ha baleseted van és műteni kell, nem kérnél hozzá altatót? Érdekelne, hogy milyen szempontok alapjén és milyen határig tartod ezt az álláspontodat.
2021. ápr. 27. 10:55
 18/63 anonim ***** válasza:
39%

minek kell 10? Elég 1


IQ level 90 alatt van és egy hisztis felnőtt, aki nem képes felelősséget vállalni másokért és magáért. Bőven elég.

2021. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
64%
Hihetetlen itt a többség mennyire kérni akarja az oltást. Majd ha belepusztultok több gondotok nem lesz !
2021. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
33%
cicuka, előbb halsz bele a koronába. De te szerintem a hülyeségbe fogsz
2021. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!