Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogatlan lettem. Miként...

Fogatlan lettem. Miként változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Több látszólag egészséges fogamat is ki kellett húzni elől, (balesetem volt és nem higiéniai okból, mielőtt valaki felhánytorgatja.)

Két opcióm van:

Egy fogklinikán több millió forintért pótolnák implantátummal és csontpótlással, de erre is egy évet kell várni és talán az alsó fogaim is tönkremennek addigra, mert kimaradnak a rágásból.

A másik verzió a felragaszthatós műfogsor. Olcsó és hamar megvan, de az nyilván nem olyan, mint egy fog és később talán megritkul a csont alatta, torzul az arcom.


Melyiket válasszam?



tegnapelőtt 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

2.at,


1 év után meg mehet az első

tegnapelőtt 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű a dolog, a csontpótlásnál idő kell amíg gyógyul a szájpadlás/íny.
tegnapelőtt 21:13
 3/18 A kérdező kommentje:
Most egy plasztik klipsz van helyette, de az meg nyilván annyit is ér.
tegnapelőtt 21:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Nade nem lehet a fogbeültetést elkezdeni, és az egy év alatt kivehető fogsort használni? Hány fog? Híd nem lehetséges?
tegnapelőtt 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én az elsőt valasztanam mindenképp!! Csak kérdés, hogy addig mi lesz, amire az elkészul.. És nem is biztos hogy kell csontpotlas. (nekem egy implantátumom van és szerencsére nem kellett)
tegnapelőtt 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A fogbeültetés előtt csontpótlás kell (vékony a csontozatom), különben idővel kijön a drága implantátum. 6 darab fog. Egy klinikán hidat javasoltak, de ahhoz másik 4 egészséges fogat kéne visszacsiszolni, ami szintén csak odázná a bajt.
tegnapelőtt 21:28
 7/18 A kérdező kommentje:
Elég nehéz ezt lelkileg elviselni, pláne hosszú hónapokig.
tegnapelőtt 21:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom, abszolút aterzem.. Nekem az első 4 felső fogam korona és egy hátsó nagy implantátum van.. Mit nem adnék, ha a saját fogaim lennének.... Hány éves vagy?
tegnapelőtt 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt még nem válaszoltad meg, hogy mért nem lehet beültetés, és a várakozás alatt kivehető?
tegnapelőtt 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Beültetés nem lehet neki csontpótlás nélkül, annak meg legalább kell 1 év, plusz a baleset miatt is kell regenerálódás.
tegnapelőtt 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!