Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Hogy valtoztas...

Mi a baj velem? Hogy valtoztassak?

Figyelt kérdés
Mindent magamra veszek, konnyen felkapom a vizet es el is sirom magam, altalaban tamadok es gyakran meg is sertek ezzel masokat. Ezutan nyilvan buntudatom van es azert is sirok meg szenvedek, hogy miert viselkedek igy azokkal, akiket szeretek, es termeszetesen megbanom, de elegem van mar sajat magambol. Eleg stresszes eletet elek, valamint a gyerekkorom is sz.r volt, a szuleimmel nem jo a kapcsolatom igy pl. csaladra nem tudok tamaszkodni. Regota gondolkodom azon hogy pszichologushoz menjek de maskor meg egyszeruen imadom magam es minden okes, de amikor igy nagyon lent vagyok a padlon akkor legszivesebben elbujnek mindenki elol es tenyleg marcangolom magam hogy mindent elrontok es utalom amilyen vagyok. Es azt se tudom mi valtja ki belolem ezeket a hullamvolgyeket, megkerdezik mi a baj es igazabol nem tudom mi az csak szarul vagyok. 20 eves vagyok, segitsetek legyszi

2023. okt. 11. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A pszichológus segít, méghozzá jó hosszasan. Mi nem rendelkezünk olyan képességgel.
2023. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
nő vagy? Akkor csak normális vagy, vagyis nem normális, a nők mind agyamentek
2023. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem pszichologus kell hagyjuk mar az áltudomanyos divatolast. Hinni kene Teremtonkben, Tole kerni a segitseget es imara kulcsolni a kezet, akkor mindenre van gyogyulas! A pszichilogusok felet batran le lehetne csukni lelekrombolasert, keves a normalis. F
2023. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!