Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak ezen?

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Ausztriában vagyunk jelenleg szezon munkán. Már 5 hónapja vagyunk itt és még van vissza 1. Rettentően nehezen viselem már, mert nagyon monoton. November óta 6 napban dolgozom osztott műszakban, azaz reggel, aztán haza jövök és este megint megyek. Egyszerűen úgy érzem mintha már nem bírnám kivárni hogy leteljen mert annyira tevődnek egymásra a napok de olyan mintha nem is telne. Egy kis helyen vagyunk ahol semmi nincs kb. és nem is tudunk semerre menni soha. Napsütés 0, csak a hó még mindig meg a hegyek miatti sötétség/elszigeteltség. Ettől teljesen befordultam, sokszor van nagyon rossz hangulatom, erőtlen, állandóan fáradt vagyok. Soha nincs kedvem semmihez csak aludni ha van is egy kis szabadidőm.

Már alig van vissza, ennek éltetnie kellene de nem tudok pozitívan hozzáállni, csak azt látom, hogy jaj még van 1 hónap olyan lassan fog elmenni stb.

Ép ésszel fel tudom fogni a helyzetet, meg azt is hogy nem teljesen normális így de mégsem tudom magam megváltoztatni.



2023. febr. 28. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kiégési-bornout szindrómában szenvedsz.

Itt vannak elég hasznos tanácsok.


[link]

2023. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!