Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Min változtassak, hogy ne...

Min változtassak, hogy ne legyek ennyire érzelmes?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon hogy ha a közeli barátaimnak valami gondjuk van az életben az nagyon megtud érinteni és piszok rosszul esik hogy nem tudok segíteni nekik azon kívül hogy meghallgatom őket.


Hogyan kellene változtatnom hogy ne legyek ilyen?



szept. 6. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsiként én is ilyen voltam, de kinőttem ezt. Lehet nálad is így lesz.
szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kizárt ahhoz már öreg vagyok.
szept. 6. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hi, hogy ilyen vagy! Hany eves vagy? En iá ilyen Voltam......engem egy kapcsolat valtoztatott meg! 43/N
szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
38 vagyok
szept. 7. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél hogy ritka empatikus vagy!
szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Manapság ez nem egy hú de pozitív erény.
szept. 7. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Divat vagy nem divat, empatikus vagy és kész. Nekünk ez jutott! Átérzem a problémádat! :D


Én sokszor tudatosan elhessegetem a gondolatot, hogy mások problémáját ne vegyem magamra. Muszáj valami határt szabni! Mindenki a saját keresztjét cipelje. Az igenis segítség, hogy meghallgatod őket! Biztos vagyok benne, hogy jár az agyad közben, és próbálsz megoldásokat is felvetni nekik, vigasztalod őket.

Egy ember, aki meghallhat, aranyat ér!

szept. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok ismét: nem divat az empatikusság? Mit beszélsz? Beveszed a pszichopata maszlagot hogy aki ÉREZ azzal gond van? Azzal van a gond aki nem érez, nem empatikus! Legyen már eszed, és örülj hogy érzel, hogy empatikus vagy!
szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

5.

Nem azt gondolom,hogy gond van ezzel, csupán tapasztalom, hogy van olyan szitu mikor kvázi hülyének néznek az empatikusságom miatt.


7jól leírtad, nagyjából ez van velem is.

szept. 8. 08:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki néz hülyének amiatt hogy empatikus vagy? Amúgy a személyiséged erősen instabil,ha ahelyett hogy megbecsülnéd az empátiád, azok alá akarsz menni, akiknek nincs, és hülyének mondanak.
szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!