Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok, és egy kicsiké...

17 éves vagyok, és egy kicsikét túlsújos, majdnem 80 kg vagyok, de csak 170cm. Szeretnék fogyni, mert félek hogy az egészségem kárára megy. Mit ajánlotok? Futás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

NE!


normális étrend mellett sok mozgással semmi szükséged ilyen női magazinokból vett "praktikákra"...hat után az ne egyen, aki fél 8 körül fekszik le aludni...oszd el a napi kalóriaadagodat 3-6 részre, attól függ, hányszor eszel egy nap

2014. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Te tudod kire hallgatsz!

Nálam működött, hogy nem vagy keveset vacsorázok. És hogy este 6 után nem eszek. Csak ásványvizet iszok este.

2014. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:D most akkor mit csináljak, nyári szunetben elkezdem csainálna azt a futástervet...
2014. jún. 9. 19:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Mennyi a testzsírod (%)? A súlyod önmagában nem mondja el, hogy mennyire vagy túlsúlyos és mennyi az izomzatod.


Eddig sportoltál valamit? Mit? Milyen kondícióban vagy? Ezeket figyelembe kell venni, mielőtt nekiállsz.


Lehet, hogy a testnevelőtanárodat (ha képzett és jó fej) vagy egy megfelelő szakembert (edző) kellene megkérdezned. Itt lesz sok laikus, aki osztja a tanácsokat, de csak árt vele. A válaszokat pedig hogyan szűröd meg, ha Te magad sem vagy képben...

2014. jún. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!