Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 166 cm vagyok, hogy magyarázza...

166 cm vagyok, hogy magyarázzam el a szüleimnek, hogy ezzel a magassággal nem lehet mit kezdeni?

Figyelt kérdés

24 / F vagyok.


Mondtam nekik, hogy ez a magasság Női , nem férfi.

Így nem tudok mit kezdeni magammal.

Próbálnak vigasztalni, - sőt pszihológushoz akar vinni az anyu ez miatt - hogy ez átlag magasság, hogy majd ott elmondják nekem.

DE akkor se hisznek nekem , hogy nagyon alacsony vagyok , ha

megmutatom pl. a neten hogy mi az átlag férfi magasság.

az 176 cm !!

Mondom nekik hogy elvagyok maradva fél fejjel az átlagtól

de ők csak hajtják a hülye dumát ,hogy ez átlag.


2012. máj. 28. 23:26
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Szüleim abban tehetnek róla , hogy örököltem tőlük.

Ők is kicsik. Sőt az ő szüleik is kicsik..úgyhogy esélyem nem volt rá hogy nagyobb legyek, ezért el kellett volna

vinniük hormonkezelésre. Nem lenne velem semmi baj ha mondjuk 175 cm lennék. Boldog ember lennék.

Már annyira benne vagyok ebbe hogy a Pszichológus se tudna

kirángatni ebből. Utcára alig mozdulok ki ez miatt.

Lehet azzal jönni, hogy fogadjam el magam igy , de én nem tudom. Nem is tudom mi lesz így velem...

Meg hogy foglaljam le magam, ne gondoljak erre..

nem lehet nem erre gondolni. Sajnos nagyon komoly bajba vagyok ez miatt.

2012. jún. 1. 16:30
 32/38 A kérdező kommentje:
ha ki is mozdulok az utcára mert kell valahova mennem, kerülöm az embereket mert olyan rosszul érzem magam, hogy mindenki magasabb nálam.
2012. jún. 1. 16:34
 33/38 anonim ***** válasza:
Ha én ebben a helyzetben lennék, naná, hogy megtagadnám a pszichológust, mert nem szeretem őket, nincs szükségem rájuk, nem is voltam még, de ha kéne se fizetnék érte. Neked viszont csak egy lehetőséged van: mivel nem tudod megfizetni a testmagasság hosszabbítást (igen, van ilyen, eltörik a sípcsontjaid, majd lassan egy fém szerkezettel huzatják szét a lábaidat több hónapon át, elég morbid, a Tabu-ban volt a NatGeo-n), marad az, hogy vagy elfogadod ami van, vagy ezen őrlöd magad éveken keresztül, amikor rájössz, hogy értelmetlen volt, de közben egy csomó évig szarul érezted magad a saját felesleges hülyeséged miatt. Most gondold át: egyszer élsz, ne bélyegezd meg a sorsod! Tedd a legjobbá! Ha nem megy, segít a pszichológus. Ha megtagadod, azzal csak Neked lesz rosszabb!
2012. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%
Hormon kezelés?Te jó isten.Bele gondoltál már?És ha marad a magasságod és dagivá válsz az jobb lenne.Ugyanis a hormon kezelés mellék hatása,hogy meghízol.Akkor most nem csak azért szégyelnéd magad mert alacsony vagy,ha nem azért is mert gürülsz a kövérségtől.Nem jól írom valoszínüleg,de Deni De Vitó is alacsony és milyen jól el van?Az a baj,hogy te csinálsz belöle rőgeszmés problémát,ez ki hat a környezetedre és érzékennyé válnak ök is ez a problémád miatt.Elutasitasz minden választ és csak a magadét fújod.Én 172 centi vagyok.Tehát csak 6 centi a különbség.Mégsem borulok ki.És igen,sovány vagyok,mégis hóditok.Na nem a kinézetemmel,a dumámmal.Megszéditem a nőket és a többit már a fantáziádra bizom.52 éves vagyok,tehát tapasztalatom az már van.Gyurj a csajos és vicces dumára és ezzel ellen sulyozod a kissebbségedet.Most ne nézzétek a helyes írásomat.Ne is kritizáljátok,most nem figyeltem erre,csak a válaszra.
2012. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

mutattam Facebookon olyan lányokról képeket anyunak akik tetszettek, de a magasságom miatt nem tudtam velük megismerkedni. Fél vagy 1 fejjel magasabbak nálam.

Erre ő azt mondta. és akkor mi van ha magasabb ?


láttam, hogy ezt ő nem érti mit jelent ilyen alacsonynak lenni.

2012. aug. 28. 20:39
 36/38 poiu ***** válasza:

Sehogy, rossz szülőket választottál :-) Sz@r ügy, ennél csak a >180 cm-es lányok kilátásai rosszabbak...

De nem ez a problémád. Mit gondolsz, miért van az, hogy a világ összes nagy vezetője (sőt diktátora) alacsonyabb volt nálad?

2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
166 cm -nél egyik se volt alacsonyabb.
2012. aug. 28. 20:49
 38/38 anonim ***** válasza:
Én 170 centi vagyok. AKkor most érezzem szarul magam? Vagy hogy? :DDDD
2021. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!