Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy magyarázzam meg neki?

Hogy magyarázzam meg neki?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és anyu el akar vinni nőgyógyászhoz mert még nem jött meg és hiába mondom neki hogy 16 éves koromban kell csak miatta aggódnom nem érti meg és azt mondta hogy neki én mit hazudozok mikor ö is a tstvéreis is már 10-11 éves korukban menstruáltak. nagyon félek mivel anya még azt sem engedi hogy női dokihoz mennyek csak férfihoz. hogy értessem meg vele hogy nincs baj és én nem akarok levetközni egy férfi elött?
2012. jan. 15. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Te szegeny, hat jo kis bajban vagy!

Amiert anyudnak megjott 10 vagy 11 eves koraban( ami egyebkent szerintem tul korai, hiszen fel sincs meg keszulve a tested rendesen, ami nem feltetlenuljejent bajt nem egy kellemes dolog van ideje egy nonek kinlodni vele 15 eves koratol is) nem azt jelenti, hogy neked is akkor kell megjonnie, ez attol fugg, hogy orokolted!

Hat ez nagyon kellemetlen helyzet, ha egy ilyennel elmennel egy nodokihoz szerintem meg se vizsgalna, hanem elkuldene, hogy meg van idod 16 eves korodig.

Hat ami azt illeti eleg nagy szegyeny ez anyudtol, hogy ennyire nem tud semmit az egeszrol, pedig egy nonek fontos tudnia ezeket, na mindegy.

Probald neki elmagyarazni, hogy te nagyon kellemetlenul erezned magad, es probald meggyozni, hogy ez nagyon ciki lenne szamodra, mutass errol cikkeket a neten, es mond el, hogy ez mindenkinel mas es 16 eves korig ne aggodjon.

Ha nincsenek panaszaid felesleges menned, robald ezt is neki elmondani.

Sok sikert!:)

2012. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sehogy se tudod meggyőzni, akkor amikor nőgyógyászhoz mentek, mondd el, hogy mi van, még mielőtt le kéne vetkőzni, és a nőgyógyász majd elmagyarázza anyukádnak, hogy ez normális, éshogy semmi szükség aggódni

és meg se fog akkor vizsgálni

2012. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinte nyugodtan menj el, mert ahogy elmondjátok az orvosnak a "problémát" é a korodat, közölni fogja veletek, hogy menjetek vissza 4 év múlva.
2012. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el, legalább akkor anyukádnak is megmondja az orvos, hogy 16 éves korodig nem baj, ha nem menstruálsz!
2012. jan. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szó sincs róla, hogy aggódni kellene 16 éves korod alatt...

Miért nem választotok női dokit?... vannak már elég sokan??

Ennyi megértést igazán tanúsithatna Anyukád!!

2012. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!