Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 166 cm vagyok, hogy magyarázza...

166 cm vagyok, hogy magyarázzam el a szüleimnek, hogy ezzel a magassággal nem lehet mit kezdeni?

Figyelt kérdés

24 / F vagyok.


Mondtam nekik, hogy ez a magasság Női , nem férfi.

Így nem tudok mit kezdeni magammal.

Próbálnak vigasztalni, - sőt pszihológushoz akar vinni az anyu ez miatt - hogy ez átlag magasság, hogy majd ott elmondják nekem.

DE akkor se hisznek nekem , hogy nagyon alacsony vagyok , ha

megmutatom pl. a neten hogy mi az átlag férfi magasság.

az 176 cm !!

Mondom nekik hogy elvagyok maradva fél fejjel az átlagtól

de ők csak hajtják a hülye dumát ,hogy ez átlag.


2012. máj. 28. 23:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Először is ne neheztelj a szüleidre.Ők,nem tehetnek arról,hogy ekkora lettél.Erre nincs terápia amitől magasabb lehettél volna.Másodszor.Mit mondjanak a törpék?Ők aztán tényleg alacsonyak,mégis teljes életet élnek.Tudod mennyien örülnének a te magasságodnak?Ne csak a negatív oldalát nézd a dolognak,hanem a pozitívat is.Nálad csak egyben lehet segíteni,feldolgozni ezt a " traumát " .
2012. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

akkor mégis ki tehet arról, hogy ekkora lettem ? csak is ők.

és igen Párkapcsolati ügy miatt aggódok, nem is kicsit...

25 éves lesz 2 hónap múlva..

Már ott tartok, hogy alig mozdulok ki a lakásból mert rosszul érzem magam az utcán mert szinte mindenki magasabb nálam és kerülöm az embereket ez miatt. ( kb havonta 2-szer megyek valahova akkor is ha intézek valamit vagy suliba az órákra )

2012. máj. 29. 12:53
 13/38 A kérdező kommentje:
leszek, - elírtam -
2012. máj. 29. 12:53
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne legyen gyerekük, mert alacsonyak? Tényleg kéne neked egy pszichológus.
2012. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
0%

hát figyelj, én meg tudom érteni a helyzeted, mert "csak" 6cm-el vagyok magasabb nálad, és ez szintén törpe magasság. Mindenki 176 cm fölött van, alig látok tőlem alacsonyabb nőket az utcán. Alacsonyként szopás az élet. hiába szerzel diplomát, nem téged fognak kinevezni, hanem a 185cm-est, még akkor is ha neked pl. több szakmai tapasztalatod van. Én is kaptam a magam 172 cm-el főleg hideget, meg hogy nem passzolsz a magassarkúmhoz etc etc... Az alacsony nőknek meg 180cm+-os pali kell, és kész. Jobb lett volna 40 évvel ezelőtt születni..


Azt tanácsolnám, hogy próbáld vmivel lefoglalni magad, nem tudom mit szeretsz csinálni. Nekem bevált, nem agyalok ezeken már..


üdv 25/F

2012. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
74%

"Jobb lett volna 40 évvel ezelőtt születni."

Ez most hogy jött? Mi lenne benne jobb? 40 éve születettek nem különböznek a mai huszonévesektől.

2012. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom rögeszmésen a szüleid okolod.Pedig szegények csak szerették egymást és szerelmük gyümölcseként születtél te.Nekik ezek szerint az élet nem jogos???Hát figyelj.Én kamion sofőr voltam tavaly szeptemberig.Vérbeli kamionos voltam,18 országot barangoltam be.És ezzel szemben ma mi van?!Egy agyvérzés miatt lebénultam teljesen a baloldalamra tök egyedül élek.Segítségem semmi,szerinted nekem milyen lehet a kollégák előtt bénán?!Mégsem parázok.Fogadd el magad,hidd el,megtalálod életed értelmét csak legyél türelmesebb.
2012. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
úgy értette, hogy akkor alacsonyabbak voltak az emberek, mint most.
2012. máj. 29. 16:13
 19/38 anonim ***** válasza:
59%
Azért 40 éve nem voltak olyan alacsonyak az emberek. Nekem még nagymamám is 170 centi volt, nemhogy a papáim. Amire ti gondoltok, az olyan 200 éve és még azelőtt. De minek ezen filózni? Persze, aki az értékeit kívül látja és nem belül, aki ilyen felszínes, az betegedjen is bele.
2012. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
én már belebetegedtem...
2012. máj. 29. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!