Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 166 cm vagyok, hogy magyarázza...

166 cm vagyok, hogy magyarázzam el a szüleimnek, hogy ezzel a magassággal nem lehet mit kezdeni?

Figyelt kérdés

24 / F vagyok.


Mondtam nekik, hogy ez a magasság Női , nem férfi.

Így nem tudok mit kezdeni magammal.

Próbálnak vigasztalni, - sőt pszihológushoz akar vinni az anyu ez miatt - hogy ez átlag magasság, hogy majd ott elmondják nekem.

DE akkor se hisznek nekem , hogy nagyon alacsony vagyok , ha

megmutatom pl. a neten hogy mi az átlag férfi magasság.

az 176 cm !!

Mondom nekik hogy elvagyok maradva fél fejjel az átlagtól

de ők csak hajtják a hülye dumát ,hogy ez átlag.


2012. máj. 28. 23:26
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
Te szimplán hülye vagy. Véletlenül se szégyeld magasságod. (Nem vagyok fasiszta) Hitler sem volt valami magas ember, pedig egy egész nemzet elé kiállt.
2012. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Én meg túl magas vagyok, nah és? :D Beletőrödtem...
2012. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
21-es, ez a Hitleres nekem is eszembe jutott, pedig én sem vagyok náci. Töritanárom mindig azt mondta, h alacsony emberekből lesz a legnagyobb diktátor.
2012. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

inkább lennék 2 m magas mint 166 cm férfi létemre.

de nekem elég lenne már 10 cm is...

2012. máj. 29. 16:39
 25/38 anonim ***** válasza:

járok egy edzőterembe. ott az egyik tulaj 163-4 cm körül van. kivan gyúrva mint a sz.r. a 2 méter magas szekrényajtó emberek olyan tisztelettel beszélnek vele, mintha aranyból lenne a pali. tök jó arc van egy felesége és 2 gyereke. 2 cm alacsonyabb nálad, teljes, boldog életet él.

menj el egy pszichológushoz.

2012. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

nem segítene semmit a Pszichológus, nem növesztene meg

fél fejjel, 10 cm-t... semmi értelme nem lenne elmennem.

2012. máj. 29. 19:57
 27/38 anonim ***** válasza:
59%
De, lenne értelme. Elfogadnád magadat.
2012. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
0%
Mindegy ha Te elfogadod magad, a nők úgysem fognak elfogadni, és kész, mindnek a mániája lett ez a magasság dolog. Nincs könnyű dolgod neked sem, nekem sem, én pl. ezért tanultam, hogy próbáljak pénzt keresni, és lefoglaljam magam, ekkor legalább nem agyalok ilyesmiken. Szerintem próbáld meg te is lefoglalni magad, mert ha állandóan ezen görcsölsz, akkor beleőrülsz.
2012. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Hány cm vagy ?
2012. máj. 30. 11:24
 30/38 anonim ***** válasza:
59%

ok, szerintem neked tényleg kéne egy adag pszichológus. nem az a beteges, hogy magas akarsz lenni, hanem az, hogy ilyen szinten problémát csinálsz belőle és nem tudod elfogadni magad.


semmi gond nincs azzal, hogy 166 cm vagy, ettől nem leszel kevesebb, és senki sem fog kevésbé embernek tartani. ha ezzel a 166 centivel is büszkén kihúzod magad és éled az életed, akkor látszik majd a magabiztosságod és többre fognak tartani. viszont ha állandóan nyavalyogsz emiatt, akkor egy idő után mindenkinek elege lesz belőle.


le kell gyűrnöd ezt a kisebbségi komplekszust, mielőtt túlnőne rajtad, és szerintem már egy egész magas fokig eljutottál benne.


azt meg légyszíves áruld el, miben tehetnek róla a szüleid, hogy alacsony lettél? ez a foganás pillanatában eldől, nem az életmódon múlik... vagy baj, hogy gyerekként nem tettek mindennap nyújtógépbe?

az meg szerintem az érzéketlenség csúcspontja, h próbálnak vigasztalni és bátorítani, és neked áll fentebb, még őket hibáztatod.


nincs igazuk abban, hogy ez az átlag, de csak azért mondják mert látják, hogy már olyan szintre jutottál ebben a helyzetben, hogy ha azt mondják, hogy egy "igen fiam, alacsony vagy, ez van" mondatra kb kiugranál az ablakon.


fejezd be a tépelődést és hozd ki így a legtöbbet az életedből!

2012. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!