Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 166 cm vagyok, hogy magyarázza...

166 cm vagyok, hogy magyarázzam el a szüleimnek, hogy ezzel a magassággal nem lehet mit kezdeni?

Figyelt kérdés

24 / F vagyok.


Mondtam nekik, hogy ez a magasság Női , nem férfi.

Így nem tudok mit kezdeni magammal.

Próbálnak vigasztalni, - sőt pszihológushoz akar vinni az anyu ez miatt - hogy ez átlag magasság, hogy majd ott elmondják nekem.

DE akkor se hisznek nekem , hogy nagyon alacsony vagyok , ha

megmutatom pl. a neten hogy mi az átlag férfi magasság.

az 176 cm !!

Mondom nekik hogy elvagyok maradva fél fejjel az átlagtól

de ők csak hajtják a hülye dumát ,hogy ez átlag.


2012. máj. 28. 23:26
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

mondtam nekik hogy ő miattuk lettem ilyen, és miért nem vittek el hormonkezelésre amikor kicsi voltam.

Tudhatták volna hogy alacsony leszek.

2012. máj. 28. 23:28
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Mégis honnan tudhatták volna, hogy alacsony leszel? Sokan később kezdenek el nőni. Nem az ő hibájuk. Fogadd el, hogy ilyen vagy, ezen nem változtathatsz.
2012. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
mert ők is alacsonyak, ezért gondolhatták volna.
2012. máj. 28. 23:44
 4/38 anonim ***** válasza:
És????
2012. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
mi és ?
2012. máj. 28. 23:47
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hormonkezelés, ami arányosan magasítana téged. 24 évesen illene már beletörődni, abba, h nem úgy nézünk ki, mint a celebek. A pszichológus tényleg jó lenne neked, mert amin agyalsz, az sajnos beteges. Egyébként meg rengeteg hozzád illő magasságú lányt találhatsz így.

Csak nézz rá a Prince nevű énekesre. 157 centi, volt már egy csomó nője, iszonyú híres és gazdag.

2012. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

hogy fogadjam el, hogy ilyen alacsony lettem ?

ezt nem lehet

2012. máj. 28. 23:49
 8/38 A kérdező kommentje:

ez beteges, hogy normális férfi magasságú szerettem volna lenni ?

és igy rohadt szar az életem...

2012. máj. 28. 23:52
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

"ezzel a magassággal nem lehet mit kezdeni?"


Tényleg ennyire nincs fogalmad hány ember kezdett ennél kisebb magassággal sok mindent?

2012. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%

Én magas vagyok, nő létemre 177 cm.

Hidd el nekem, az alacsonysággal csak és kizárólag az alacsony emberek foglalkoznak.

Ezzel azt akarom mondani hogy nem ez alapján fognak téged megítélni. Illetve aki ez alapján ítél, annak a véleménye (sőt a személye) nem számít.

Kétszer is volt olyan barátom aki olyan magas volt mint te. Tudtak férfiként viselkedni, férfiként jelen lenni egy kapcsolatban.

Ha nem párkapcsolati ügyek miatt aggódsz, nézz szét a mai sikeres emberek között.

Menj el színházba, nézz meg egy tévéműsort, látni fogod, több alacsony ember van közöttük mint kimondottan magas.

2012. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!