Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vagy inkább el vagyok kényezte...

Vagy inkább el vagyok kényeztetve? , és ezért nem akarom elfogadni magam? Fúú de tehetetlennek érzem megam.

Figyelt kérdés
Az is hozzátartozik a dologhoz,hogy volt egy barátnőm,akit a legelejétől nagyon bántottam,pedig ő segíteni akart.Ezt tudom.Külön vagyunk már.Rettenetes érzés,hogy itt maradtam egyedül,és nem tudok valahogy szembenézni az elkövetett hibáimmal.Apám meghalt,amikor 10 voltam,anyám nevel azóta,és valahogy el lettem rontva.Csak nem tudok ezzel nszembenézni,hogy hol?Csak gyötröm magam a barátnőm igazsága miatt,tenni ellene viszont nem megy.:((( Lázadok minden ellen.:(
2011. máj. 16. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt a kérdés eleje. Vagy értelmetlen.
2011. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen,a kérdésem,vagy tehetetlenségem arról szól,hogy: Mi a meglátásotok,tanácsotok,segítségetek?Apám a halált választotta.Ez nekem úgy lett beadva(gondolták jaaj a szegény kisfiúcska),hogy baleset volt.Ez még a kisebb gond,a nagyobb az,hogy állandó megfeleléssel próbálta a család ezt az irányomba kompenzálni,míg a tesómnál(gondolták ő meg az erősebb,okosabb,nagyobb,értelmesebb,vagy legalábbis nem olyan "gyenge" mint én)meg nem odafigyelés volt.Majd anyámmal maradtunk 1 évvel idősebb nővéremmel együtt.Nem sokáig,mert muter választott magának egy társat,akit nagyon nem tudtam elfogadni(szerintem apu típusából egy hajszálnyi sem volt ebben az emberben),és egy nagy rivalizálás volt 8 éven át(az elején cukorbeteg lettem,amit nem akarok elfogadni,nem merem felvállalni),de azt gondolom anyámnak kellett volna a határozottnak lenni tesómmal és velem,meg az életben egyébként,nem pedig így mnegkülönböztetni minket tesómmal,és önzően,vagy gyengeségből,vagy mert egy buta liba,vagy mert ennyire befolyásolható,olyan párkapcsolatot választani ami nem jó tesóm és én számára sem.Most lázadok anyám ellen,itt lakom velük(1 másik csodás pár),kiszolgáltatva magam.Haragszom anyámra,apámra egyaránt,és nem tudok megoldást,rettenetesen bezárkóztam magamba.24 vagyok.Sajnos betettek ebbe a gyenge,félős szerepbe,amit nem tudok kezelni,mára kiderült és tehetetlennek érzem magam.
2011. máj. 16. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj e-mailt
2011. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Azt hiszem teljesen meg tudom érteni mi a baj veled!? Belül feszít valami, ami kikívánkozna, de nem tudod mi az, így nem is tudsz szembenézni vele, s nem tudod feldolgozni sem.


Ha úgy glod, szeretnél erről beszélgetni, akkor küldd el SkyPE/MSN-címedet >>priviben. Le7 módomban áll segíteni neked. :-o


Fel a fejjel! ;-)

Üdv: EE

2011. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!