Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek el van kényeztetve?

Szerintetek el van kényeztetve?

Figyelt kérdés
a barátnöm szinte mindent megkap amit csak akar,új telefnont rengeteg ruhát stb... én is sok dolgot kapok na de ennyire? néhaa kicsit rossz érzésem van emiatt...mit tegyek?
2011. aug. 5. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A szülei nagyon meg fogják ezt bánni. Majd egyre követelőzőbb lesz.
2011. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos Te nem tudsz semmit tenni ha a szülei elrontják. Első voltam.
2011. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy szinte mindent megvesznek egy gyereknek nem feltétlenül lesz elrontva. Nagyon sok ellenpéldát látok a környezetemben. Aki meg bunkó és önző azon az sem segít ha semmit sem kap.
2011. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem pénzzel kell a szeretetet kimutatni. Ha mindent megkap amit szeretne, az lesz számára a természetes, hogy neki mindenből a legjobb jár, és semmiért nem kell megdolgozni. Első voltam.
2011. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Én is megkaptam amit szerettem volna , de aztán egy idő után ez bosszantani kezdett, mintha "csalnék" a többiekhez képest, szóval elkezdtem magamról gondoskodni, önállóbb lenni. Bár én az a típus vagyok aki egy egyszobás parasztházban és egy luxusvillában is ugyan úgy érezné magát. Soha sem érdekeltek a külsőségek, talán pont azért mert bármit megkaphattam.
2011. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát ez durva nem birom az ólyan lányokat de amugy a szüleik meg bánják:/
2011. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a szüleik fogják megszívni! Hanem a kiscsaj majd felnőtt korában.
2011. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mért lenne az elkényeztetve aki mindent megkap?Azért tudja megkapni gondolom mert van rá pénz és magasabb színvonalon élnek mint mások.Nagyon sok ismerösöm van akinek a gyereke mindent megkap és semmivel sincs lazábban nevelve.Ugyan ugy kell segitenie otthol mint másnak,van szegény környezetböl származó" plázacica "is.
2011. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy nincs elkényeztetve csak te vagy mindenre féltékeny..
2011. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is csak te vagy féltékeny... amm a csaj ha tényleg el van kényeztetve akkor sem biztos hogy egy nagy képűű ri*bi lesz.. egyszerűen csak jobb színvonalon él..
2011. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!