Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek el vagyok kényezte...

Szerintetek el vagyok kényeztetve?

Figyelt kérdés
Anyukám egy munkahelyen dolgozik apukám 2-őn...! Szinte csak márkás ruháim vannak pl.: tommy hilfiger,espirit,s.oliver..stb. Rihanna és Britney koncertre is mehetek...de amit éppen kitalálok nem kapok meg...amire szükség van...szerintetek?
2011. okt. 11. 14:42
 1/4 anonim válasza:
Ettől még nem vagy kényes..Szerintem :)
2011. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól nincs elkényeztetve, hogy az apja két munkahelyen dolgozik, gondolom miatta? nem tudom hogy vagytok vele, de ha csak nincs valami feszültség a családotokban ép eszű ember nem dolgozik két helyen csak mert unatkozik. egy ilyen jegy a világsztárok koncertjére meg több tízezer forint... és ezeket a márkákat sem olcsó beszerezni, de ha ez a szüleidnek jó akkor isten áldja őket.
2011. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem irigyellek, valószínüleg kevés idöt töltenek veled, mert sokat dolgoznak, és nekem nagyon fontos, hogy sokat legyünk együtt. Szerimtem ruhában a márka nem számít, ha nekem megtetszik valami a turkálóból, megveszem és örülök, hogy ilyen olcsón milyen szuper ruhát vettem, ha meg valami dizájner cuccért élek-halok, akkor gyüjtök rá, és megveszem. A válasz a kérdésedre: nem 15/L
2011. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább meg vagy szivatva, hacsak nem te akarod ezeket a cuccokat. Én is sokat költök de a hobbimra és abba nem tartoznak bele a ruhák.

Akkor vagy elkényeztetve ha elvisznek mindenhova meg mindent megcsinálnak helyetted.

2011. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!