Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvosoknak megengednétek h a...

Orvosoknak megengednétek h a hátsótokban "vizsgálódjon"?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt egy vesekövem és az orvos fel akart nyúlni a fenekembe... én megmondtam, hogy az édes anyja fenekébe turkáljon. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Egyébként nagyon nem tetszett neki, de nem érdekel, nekem oda nem nyúl senki!
tegnapelőtt 22:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Jelentettem, mert ez semmi másról nem szól, minthogy a kérdező provokáljon másokat, lázítson a vizsgálat ellen más férfiakat.
tegnap 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, sőt azt is hogy nem méssz orvoshoz.
tegnap 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Egy ujj miatt hisztizel? Nekem 170 centit toltak fel tükrözéskor ráadásul bódítás nélkül mert vezetnem kellett utána. Az már azért élmény volt..
tegnap 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyél gyerekes.


Ha indokolt, akkor igen. Inkább vigyen el a végbélrák??? 🙄

tegnap 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem annyira értem a problémádat. Senki sem kötelezz rá, hogy engedd meg, hogy egy orvos a fenekedbe nyúlkáljon.
tegnap 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Létezik ilyen vizsgálat. Az, hogy te nem tudtad, és mást képzelsz bele, mint ami a valóság, egyéni gondolkodási probléma. Nem fogunk veled együtt háborogni a semmin.
tegnap 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem, semmiképpen sem engedném meg. Önbecsülés is van a világon. És igen; oldják meg más módon. (4 D ultrahang? Nehogy már a taperolás pontosabb képet adjon az uh-nál... Szerintem ez nem szól másról, mint a pénzről: a végbélbe matatni olcsóbb, mint drága gépeket használni...)
tegnap 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Személyes érzékenykedésetek miatt nem fognak új protokollt kidolgozni e vizsgálatot illetően.

Sem orvosnak, sem radiológusnak nem tanultatok, hogy tudjátok mit milyen módon lehet látni vagy hogyan kellene megoldani.

tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Uram isten mennyi sok sötét alak! Gondolom ti a korona vírus oltásra is rohantatok mint a jól idomított birkák! Kérdezem én, úgyhogy én nem vagyok radiológus! Egy MR, ami szeletek bemutatja a teljes szerv minden szegletét, miért nem jobb egy Taperolásnál? Ja, gondolom a Szent tudományatok meg annak felszentelt papjai ezt jól megmondták nektek aztán hinnetek kell ám benne! Krva gáz, hogy a tudomány lett az új Isten / vallás…
tegnap 21:12
 20/23 anonim ***** válasza:

Mert például egy MR nem feltétlenül lát be oda(?). Bármi lehet, mindenesetre az egy költséges vizsgálat, hónapokat kell várni rá, míg ha baj van, a tapintásos vizsgálat azonnal ad információkat.

Nem a válaszolók a sötétek.

Sok betegséget sikerült legyőzni oltással vagy egyéb módon, például nem kell valakinek egész életet vastüdővel leélni azért, mert csecsemőként fertőzést kapott...

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!