Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megengednétek,hogy így betömje...

Megengednétek,hogy így betömje a fogat?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam fogorvosnál,aki jelezte felém,hogy az egyik,leghátsó fogamon lát egy minimális szuvasodást,ezért be kellene tömni. Abszolút nem fáj,nincs vele semmi problémám. Ti megengednétek,hogy így hozzányúljon?

2021. aug. 9. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ha nem tomi be,tovabbromlik. Akkor fog csak fajni.
2021. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát még szép! Te jársz jól vele, nem a fogorvos! A szuvasodás úgy működik, hogy tűpontnyi területen kezdi, ha nincs vele foglalkozva, akkor terjed tovább, akárhogy tisztítod.

Ebből a doki most kifúrja a szuvas (beteg) részt, és betömi szépen fehérrel, ergo, nem terjed tovább a szuvasodás, meggyógyítja a fogadat. Ez fájdalommentes lesz, én ilyennél sosem kérek érzéstelenítést, mert felesleges.

2021. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megvárnád, amíg fáj? Butaság lenne.
2021. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire számítasz? Hogy magától visszafoltozódik? Vagy hogy úgy marad és nem nő tovább?
2021. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az állapotban még nem kell a fél fogadat szét fúrni/faragni. Jobban jársz
2021. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy lehet ilyet kérdezni.
2021. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!