Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvosoknak megengednétek h a...

Orvosoknak megengednétek h a hátsótokban "vizsgálódjon"?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt egy vesekövem és az orvos fel akart nyúlni a fenekembe... én megmondtam, hogy az édes anyja fenekébe turkáljon. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Egyébként nagyon nem tetszett neki, de nem érdekel, nekem oda nem nyúl senki!
tegnapelőtt 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Mivel ez egy remek diagnosztikai lehetőség, így természetesen megenkedem. Ha nem így lenne, értelme sem lenne elmennem az orvoshoz.
tegnapelőtt 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
létezik uh, mr és ct is.... ez meg h csak emiatt az egy pont miatt ne menjek orvoshoz, ökörség. Létezik egy olyan hogy betegjog, tiszteletben illik tartani ha valaki nem kér egy vizsgálatot! Nem pedig keménykedni és erősködni mint egyes magukat mindenkinél és mindennél feljebbvalónak tartó orvosok…
tegnapelőtt 22:58
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Jó, te nem engeded, de más meg igen. Ezen nincs miért felháborodni.
tegnapelőtt 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azonban csak felháborodni való, hogy második felszólításra sem érti meg a kedves orvos hogy én nem szeretném, csak akkor amikor már csúnyán beszélek vele! Szerintem ilyet nem tehet egy orvos, és én igenis kikérem magamnak!
tegnapelőtt 23:13
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Remélem a betegjogi képviselődhöz fordultál és perre vitted az ügyet.
tegnapelőtt 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: betapintással tudnak felderíteni betegségeket, komoly elváltozásokat az adott szerv esetén.

Nem értem miért csinálod ezt.

Férfiként írom: a nők, akik szülnek, sokkal nagyobb és intimebb testfelületet tesznek láthatóvá...

tegnapelőtt 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

“ Kérdező: betapintással tudnak felderíteni betegségeket, komoly elváltozásokat az adott szerv esetén.”


Nekem ne akard beadni hogy tapogatozással jobb képet kap mint egy MR el ahol gyakorlatilag szeletekben láthatja az egész szervet és annak minden szegletét …. Ez egy beragadt perverz gyakorlat …

tegnapelőtt 23:46
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégsem mentél a jogi képviselőhöz? 😭
tegnapelőtt 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

MR - aha, persze, álmodban... Tudod mennyi a költsége egy ilyen vizsgálatnak, mennyit kell várni rá, és egyáltalán, milyen (indokolt) esetben végzik el?? A végbélvizsgálat kb. 2 perc, nem kerül semmibe, várni sem kell rá és azonnal kimutathat bizonyos elváltozásokat.

Egyébként egyszerűen benne szerepel sok vizsgálati protokollban, szóval nem az orvos kezdeményezi a saját szórakoztatására.

De te csak követelgesd az MR vizsgálatodat.

tegnap 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván ez attól függ, hogy milyen panaszaim vannak. Volt olyan, amikor műtöttek: elaltattak, majd a hasamba lyukakat vágtak és azon belül kotorásztak, ki is vágtak belőlem. Ehhez képest a hátsóm ébren szinte semmi. Sajnos a képalkotó vizsgálatok nem váltják ki a többi vizsgálattípust.
tegnap 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!