Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten orvosi vizsgálat a...

Jövőhéten orvosi vizsgálat a suliban. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

ma volt az osztály névsorának első fele orvosi vizsgálaton, jövőhét hétfőn pedig a második fele jön (amibe énis beletartozom.)


állítólag olyanokat kérdeztek, hogy megvan-e mindkét herém, meg hogy minden rendben van-e és hogy volt e már nemi szervvel kapcsolatos műtétem.


ja és a lényeg, hogy azt is kérdezik, hogy a fitymámat rendesen hátra tudom-e húzni.

na hát nekem fitymaszűkületem van, de én ezt nem szeretném elmondani, ugyanis magam szeretnék elmenni az urológiára és nem akarom, hogy egy tök ismeretlen nő elkezdje nézegetni a..


meg amúgyis hátra tudom húzni rendesen, tehát tisztán tudom tartani, meg minden, csak a makkom nagyon fáj ha hozzá érek mikor hátra van húzva, mert mivel a szűkület beleszorítja a vért..



szal szerintetek elmondjam vagy ne? mert én szerintem nem fogom :/ majd amikor urológushoz megyek akkor fogom feltárni ezt a "titkot".

mi a véleményetek?


2010. okt. 6. 15:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és hidd el nektek a vizsgálatnál is sokkal jobb dolgotok van kívülről megvizsgál,gondolj bele nekünk egy fémet betesznek a lábunk közé,majd szétfeszítik és fáj mint az állat,na most melyik megalázóbb?Szerintem tudod a választ te is.Ja és szűz vagyok,ott sincs kimélet,ha kicsi vagy,összeszedsz valamit akkor olyan 12 éves korodig meg a fenekedbe nyúl fel a doki,utána meg jön már az említett módszer.Ja és az óvatosságot sok nem ismeri.


Szóval szépen menj el urólogushoz,mert a szakemberhez mész inkább mondatoddal nincs is baj,én is azt választanék inkább.Azzal meg ne foglalkozz,hogy ha negatív jelzővel illet valaki,magát minősíti.Egyébként 15 éves vagy,szóval egyedül is elmehetsz urológushoz,v. baráttal,magához a vizsgálathoz nem kell szülői beleegyezés,csak a műtéthez.De ne halogassd túl sokáig.


A másik vizsgálattal mi a helyzet?

2010. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

a gilbert kóromat már megvizsgáltattam, és már lezáródott, hogy nem korlátol semmiben, csak ugye tudja az orvos hogy én nekem valami van a bilirubinnal, mert látta a vérképemet, viszont ha én megmondom neki hogy megvizsgáltattam magam akkor ő neki az nemjó, neki papír kell róla, amit meg is kap hétfőn és minden rendben lesz.


tényleg semmi köze az egyiknek a másikhoz, csak megemlítettem, hogy tudjátok, más gondom is van a fitymaszűkület mellett, ami halálosan tökmind1, mert ha nem csináltatom meg nyáron (már pedig megcsináltatom..) akkor még 20 évesen is akár ráérek, tehát ez így engem hidegen hagy egyenlőre. nem élek nemi életet, az még nem is nekem való, szerintem az aki már 15 évesen nemi életet él, annak a szülei egyszerűen leszarják őt. én normális környezetbe születtem, normális szülőkkel, népszerű vagyok az osztályban is, mindenem megvan ami kéne, és amíg normálisan tudok vizelni és nem használom szexre addig teljesen hidegen hagy, hogy most ilyen vagy olyan.


lehet lehurrogni meg minden, de ez van, köszönöm az együttérző illetve hasznos válaszokat.

2010. okt. 15. 19:20
 43/45 anonim ***** válasza:
9%

TEljesen igazad van,hogy 15 évesen még nem kell a sex.És én megértelek,de tényleg nyáron intézd el a dolgot a szükületeddel,ne hogy tovább romoljon és akkor már csak metélni tudják a végén,a sokkal rosszabb és maradandó,meg sok csajnak nem is jön be,és sok probléma lehet vele.


Próbáld ki a MELEG VÍZES KÁDBAN HÚZOGATÁST,mert az nagyon sokat tud javítani rajta,sok idő,fél év,egy évig is tarthat,de mindig egy picivel kell fejlebb húzni és idővel javulni fog a helyzet,tágul a bőr.Meg ahogy írtad,végül is hátra tudod húzni,csak fáj,na ilyen ennyi idős korúaknál sokszor sokott lenni.A meleg vízes dolog több haveromnál is bejött és helyre jöttek,próba szerencse tudod.


Egyébként lehet a végén elég lesz rá kenőcs,vagy Z-plasztika a legrosszabb esetben,ha nem romlik a szükületed tovább,ez 2 kisebb bemetszést jelent,ami nyom nélkül gyógyul.De a rövid fékedhez nem tudok hozzá szólni,mert a szükületed lehet házilag is tudod javítani,a fürdözést azt probáld ki,meg állítólag kenőcsőt is lehet kapni,lehet valaki tud ajánlani erről az oldalről jó megoldást.


Azért 20 éves korodig ne várj a dologgal,nyáron menjél el,okés?

2010. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
9%
Húzogasd szorgalmasan és ígérd meg hogy nyáron elmész dokihoz vele!
2010. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
11%

Úgy csináld, hogy ne repedezzen be, fürdés után, ha elég sokat húzogatod (krémmel segíts rá) akkor kicsit tágulhat és akkor nem kell műteni. Vagy legalábbis arra kell törekedni, hogy minél kevesebbet kelljen metszeni, vágni.


Amelyik orvos teljes körülmetélést javasol, azonnal hagyd ott. Nincs olyan durva szűkület, amit csak és kizárólag teljes körülmetéléssel lehet megoldani. A teljes körülmetélés egy barbár törzsi megjelölés, rajtam megcsinálták és ronda is lett nagyon és kb használhatatlan :(


Előtte kell gondolkodni és sokszor meggondolni, mit csinálunk és kikkel dolgoztatunk, ahogy a kérdező is teszi, nagyon helyesen.

2010. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!