Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten orvosi vizsgálat a...

Jövőhéten orvosi vizsgálat a suliban. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

ma volt az osztály névsorának első fele orvosi vizsgálaton, jövőhét hétfőn pedig a második fele jön (amibe énis beletartozom.)


állítólag olyanokat kérdeztek, hogy megvan-e mindkét herém, meg hogy minden rendben van-e és hogy volt e már nemi szervvel kapcsolatos műtétem.


ja és a lényeg, hogy azt is kérdezik, hogy a fitymámat rendesen hátra tudom-e húzni.

na hát nekem fitymaszűkületem van, de én ezt nem szeretném elmondani, ugyanis magam szeretnék elmenni az urológiára és nem akarom, hogy egy tök ismeretlen nő elkezdje nézegetni a..


meg amúgyis hátra tudom húzni rendesen, tehát tisztán tudom tartani, meg minden, csak a makkom nagyon fáj ha hozzá érek mikor hátra van húzva, mert mivel a szűkület beleszorítja a vért..



szal szerintetek elmondjam vagy ne? mert én szerintem nem fogom :/ majd amikor urológushoz megyek akkor fogom feltárni ezt a "titkot".

mi a véleményetek?


2010. okt. 6. 15:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Nekem az a velemenyem, hogy nagyon hulye ember vagy. Nekunk nem tudsz hazudni, csak magadnak. A logikad sem stimmel.
2010. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod, hogy nem tartozik a többiekre, ne mond el
2010. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Inkább minél előbb menj el,mert ezen jobb hamar túlesni.Én a helyedben nem várnék több hónapot arra a 30 perces kis műtétre.2 nap pihi és már mehetsz a suliba.
2010. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

én senkit nem akarok becsapni, én rég túl vagyok azon hogy jáj meglátjá a kukimát... nem félek tőle, csak egyszerűen én úgy gondolom hogy énis eltudok menni egyedül a saját lábamon úgy hogy tudná a suli orvos, szerintem sokkal értelmesebb döntés ha csak szakorvosnak mondom el, most minek mondjam el az iskolaorvosnak? attól hogy beutalót ad nem lesz jobb és könnyebb az életem.



már végig sem olvasom a hosszabb kommente(ke)t, mert egyszerűen annyi nincs az emberekben akik itt szoktak válaszolgatni, hogy együtt érezzenek a kérdezővel, arról nem beszélve, hogy én nem csapok be senkit, most miért hazudnék? akkor hazudnék, ha nekem itt most nyilvánosan itt ki lenne rakva a nevem hogy hoppá ez itt az ezmegez akkor szerintem ki se tettem volna a kérdést. általában azért kérdez az ember mert tanácstalan, nem azért hogy becsapjon másokat, vagy magát.

2010. okt. 7. 22:15
 15/45 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tanácstalan vagy, akkor neked elsősorban tanácsra (útmutatásra) van szükséged, és nem együttérzésre. Az orvos hol érez veled együtt? Ha megtenné, ő is frusztrált lenne, mint te, mert hagyná, hogy az emóciói, vagy kontraemóciói irányítsák őt, ahogyan jelenleg tégedet is. Elfogult vagy a félelmed miatt. Ezt látszol beigazolni, mindennel, amit eddig mondtál.


Kitaláltad, hogy nem mutatod meg neki, azt állítod, hogy lelkileg rendben vagy, azonban együttérzést vársz a hozzászólóktól az érvelésed pedig homályos alapokra épül, amit nem vagy hajlandó kitisztítani, nehogy megértsük, és hogy neked legyen igazad. Ez a topik, amit itt nyitottál, eddig nem szól másról csak arról, hogy nem tetszik neked valami egy saját problémád miatt, aminek nagyobb jelentőséget tulajdonítasz, mint amekkorát érdemel, ellenben a megoldást inkább "kikerülnéd", ehhez keresel itt pártfogást, és várod, hogy egyetértsünk veled. Ha azonban nem vagy hozzánk őszinte, ráadásul tetszés/nemtetszés alapon finnyázol itt a hozzászólások között azzal fenyegetvén meg itt a hozzászólókat, hogy ha hosszabban írnak, nem olvasod el, (közben majd megveszel a kíváncsiságtól), akkor hogyan, mi jogon várod el tőlünk, hozzászólóktól azt, hogy együtt (is) érezzünk veled?

Mikor jössz már végre rá, hogy ezzel a viselkedéseddel alapból önmagad ellen dolgozol? (Itt is meg a suliban, sőt, az életben is... stb.)

2010. okt. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Látszólag ellentámadásba lendültéla veled egyet nem értő tanács-alapú vélemények hatására, valójában azonban védekezel. Itt mentegeted magad bizonygatni akarva, hogy nem félsz, csak... "... ...". Tiszta ellentmondás vagy haver, tökre ugyanaz, mint az öcsém barátja, az is így viselkedett, ahogy most te, csak róla elárulta azt már eleve a metroszex-kinézete is: Extravagáns séró, menő szerkó, méteres illatfelhő a környezetében, vagány haverok vele együtt serdülő életkorban, "a bátorság, merészség mintaképei", közben nem merte bevállalni a fütyivizsgálatot, mert nem volt rendben odalent minden, és rettegett attól, hogy ez kiderül. Elmondom neked, hogy EZ MINDEN CSAK PUCC ÉS SMINK: ezzel a felszínes külsőségekkel, beképzelt viselkedésükkel sminkelték el (leplezik) gátlásosságukat. Nem lennék meglepve, ha te is valami ilyesvalami kölyök lennél, mert ezzel a vizsgálatot megúszni akaró magyarázkodásaiddal a szavaidból, fogalmazásodból, magyarázkodásoddal áradó félelmeiddel nem bizonyítasz mást, csak, hogy egyszerűen képtelen vagy továbblépni a szűkület miatti gátlásodon, rettegsz az idegenek reakcióitól, s ezt leplezvén magadat és a társaidat is arra biztatod, hogy veled együtt homokot öntsetek a már pont az ilyen "gyerekek" miatt egyre rosszabbul működő gépezetbe, vagyis mondjanak NEMET az érdeküket szolgáló vizsgálatra. Nem a sulidokival van a baj, hanem veled. És úgy látszik, hogy a többi hozzászóló is világosan látja ezt.


NAGY DUMA, HOGY NEM AKARSZ TE SENKIT SEM BECSAPNI! Ezekkel a képzelgéseiddel a sulidokiról meg a vizsgálatról mást se csinálsz! Magyarázkodsz és ha nem tetszik, amit mondanak neked, struccpolitikát folytatsz, ezzel csapod be ÖNMAGADAT, amit nem akarsz tudomásul venni, mert csalódtál, nem azt kaptad amiért idejöttél (egyetértést a nézeteiddel), és ez most számodra keserű pirula, amit nem akarsz lenyelni. Ez egy újabb pont a gyávaságod javára. Plusz... Ha nem félsz a sulidokitól sem, akkor hogyhogy nem szóltál még a szüleidnek? Itt okoskodsz, hogy nem félsz, közben meg nem mered megmutatni a dokinak se, meg a szüleidnek se. Hallottad már azt a mondást, hogy "A tettek beszélnek, a kutya ugat?" Te most pont az utóbbit csinálod...

Ha NINCS félnivalód, akkor mi VESZTENIVALÓD van ABBÓL, hogy megmutatod neki(k) a fütyköst? (Az most lényegtelen, hogy minden rendben van-e odalent vagy sem.)


Ha már megtisztelsz azzal, hogy mégiscsak elolvasod ezt a hosszút, akkor tedd azt meg légy szíves, hogy nem terelsz, nem magyarázkodsz, hanem a kérdésre válaszolsz! A magad nevében köszönjük. ;)

2010. okt. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
38%

Én meg együttézek igen is veled a többiekkel ellentétben!!!És részben meg is értelek,nem kell egyből lehurrogni az embert.


Én nem mutatnám meg suliorvosnak,bár nekem nincs bajom,de semmi köze hozzá,én életem,testem,baromira nem jön be ha más akar dönteni helyettem,vagy ha valami bunkónak kellene megmutatnom.


A tömeges vizsgálatot meg ellenzem,ahogy azt is hogy tucatnyi ápoló,meg asszisztens,aki csak ott írogat,lessen közben,semmi keresni valójuk akkor ott,az adatokat a pavilonon kívül ülve is tudnák rögzíteni,nem kell még cikibe hozni az embert,úgy is sza.r érzés.


A másik véleményt is elfogadom,nyugodtan mutassa meg ha neki tetszik,de másról ne akarjon már dönteni,meg ráerőltetni.


Hát az ofővel meg főleg nem beszéném meg ezt a próblémám,hogy aztán meg az egész tanárikar,meg osztály tudjon róla,ez legyen a téma,mi köze már hozzá.



De minnél előbb el kellene menned ez igaz!!!!


A másik ott van az egész rendszerben a hiba,hogy nem 12-16 évesen kellene nézegetni,(már ahol megteszik,nálunk kimaradt,örülök neki),mert már ilyenkor már marha sza.r érzés az embernek,tök megalázó,hanem suliba menetel előtt lehetne akkor,vagy alsóban akkor még nem olyan gá.z.



Az meg megint hülyeség,amikor azt mondják jaj ez csak egy kisrutin,30 perc és két nap gyógyulás,szerintem azért amikor ezt a testrészt műtik az nem az.De menj minnél előbb orvoshoz pl lesz tavaszi szünet is.



De nem is a te hibád,mert óvis korban,meg még kisebb korban az embert általában alaposan átszokták vizsgálni,szóval azért a dokinak fel kellett volna tűnie,nekem ez a véleményem.

2010. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Szerintem is a gyerekorvosod is tehet róla,ha ez születésed óta fenn áll,hogy-hogy nem vette észre,kontár!!!

Én sem mondanám el,mert kevernének és már mindenki tudná egyből hogy mi van,nyárig semmiképp se várj,lesz még téli szünet is.De van olyan ám,hogy a makk simán érzékeny,szóval nem tuti hogy szükület.

2010. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

De most milyen együttérzést vársz? Ha úgy is tudod, hogy mit akarsz csinálni és igazából figyelembe sem veszed az ellentétes véleményt, minek írsz ki kérdést?

Annyira idegesítő, mikor vki véleményt kér, de a saját véleményén kívül másét nem hajlandó elfogadni.

2010. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Ha akarod elmondod ha akarod nem,ez te döntsd el.Szüneteket szerintem is erre használd ki,végülis pont ki tudnád piheni a műtétet.

Én meg megértem,minden orvostól tartok,utálok vetkőzni,ha meg pont a cerkát érinti a dolog,akkor meg méginkább,nálam okés minden,de akkor sem mutogatnám önszántamból,főleg ha nincs vele gond,de ha baj lenne,akkor mennék az urológiára.

2010. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!