Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten orvosi vizsgálat a...

Jövőhéten orvosi vizsgálat a suliban. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

ma volt az osztály névsorának első fele orvosi vizsgálaton, jövőhét hétfőn pedig a második fele jön (amibe énis beletartozom.)


állítólag olyanokat kérdeztek, hogy megvan-e mindkét herém, meg hogy minden rendben van-e és hogy volt e már nemi szervvel kapcsolatos műtétem.


ja és a lényeg, hogy azt is kérdezik, hogy a fitymámat rendesen hátra tudom-e húzni.

na hát nekem fitymaszűkületem van, de én ezt nem szeretném elmondani, ugyanis magam szeretnék elmenni az urológiára és nem akarom, hogy egy tök ismeretlen nő elkezdje nézegetni a..


meg amúgyis hátra tudom húzni rendesen, tehát tisztán tudom tartani, meg minden, csak a makkom nagyon fáj ha hozzá érek mikor hátra van húzva, mert mivel a szűkület beleszorítja a vért..



szal szerintetek elmondjam vagy ne? mert én szerintem nem fogom :/ majd amikor urológushoz megyek akkor fogom feltárni ezt a "titkot".

mi a véleményetek?


2010. okt. 6. 15:26
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Szerintem meghallgatta más véleményét,de elég támadó jellegű volt,az meg nem segít.Én is be lennék ijjedve.
2010. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Ha teljesen hátra tudod húzni,akkor az nagyon enyhe szükület lehet,szerintem húzogasd és lazzulni fog a bőr.Hát ha nem akarod ne mond el,de menj el urológushoz4
2010. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Még csak 15 éves,én sem vagyok sokkal több szóval azért a támadó jellegű,kérdőre vonó hozzászólások nem fognak segíteni.Egyébként meg nem mindenki szereti mutogatni magát,én is kihagyatam a vizsgálatot ahogy sokan mások,de ez tök magánügy,meg más téma is,nem tartozik most ide,az öcsém alíg 10 éves és rá nem lehetne venni,hogy előkapja csak úgy,jó mondjuk nagyon figyelünk is arra hogy minden rendben legyen,meg ha valamit észrevennénk akkor viszont mennék azonnal dokihoz,persze nem mindegy kihez.

Iskolaorvosnak,meg nődokinak én sem mutatnám meg,én is inkább szakemberhez mennék vele.


De ha akarod elmondod,ha nem akkor meg nem.De szerintem beszélj erről apukáddal és menjetek el együtt dokihoz,majd megvár kinnt.

Sikerült döntened,majd írj,hogy mi volt?Nyugi van aki megért.

2010. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 2 éve tökre érzékeny volt a makkom és azt hittem,hogy szükületem van,de én húzogattam fürdéskor és tökre rendbe jött.
2010. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Szerintem arra figyelj,hogy ne romoljon tovább a szükületed,lehet még javul is majd,szóval hokizzál,viszont a másik gondot csak doki tudja majd megoldani,de oda menjél majd el.A suli dokit én is hanyagolnám,a szakemberben igazad van.
2010. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

szerintem mutasd meg a dokinak amikor lesz a vizsgálat, úgyse mondja el senkinek + lehet nem is kell műteni ha olyan csak felér egy kenőcsöt! ha meg nem is elég a kenőcs legalább meg mondja pontosan hogy mire is számíthatsz ha elmész urológushoz! nem cink ha megnézi nekem is megnézte régen, csak hátrahúzta a fitymám és megkereste a heregolyókat, nekem is szűk volt, nekem azt mondta hogy még várjak vele egy kicsit mert még tágulhat !

!

16f

2010. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Érdekes... miért jobb ismeretlen urológussal nézetni mint ismeretlen dokival, a suliban?

Az meg elég nagy badarság hogy ha bajod van, idővel az egész suli arról fog beszélni mert szétfecsegik.

Egyébként szerintem a vizsgálat e része mindenképp 4szemközt zajlik / kellene zajlania...


Így annyit mondok csak, hogy a döntés mint mindig a te kezedben van :)

2010. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

...Hogy neked most ki látja midet, annak nem lesz jelentősége pár év múlva, de ha teljes körülmetélésbe belevisznek lelkiismeretlen orvosok, akkor azzal nagyon rosszul járhatsz, én is rosszul jártam, nagyon.

Ezért akármi van, erre figyelj, mindenképpen kerüld el a circumcisiot!!!!!!

2010. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem igaz,hogy később nem fog zavarni,hogy ki látja micsodádat elv,vagyunk jó páran akikre ez nem igaz!!!!!

Jó páran vagyunk akik még évekkel a dolog után is utálattal emlegetjük,nem mindegy ki nézi,ha unszimpi,ellenszenves az nagyon gáz tud lenni,meg ha csak azért mész bele,mert jöttek ilyen dumnákkal,hogy intő kapsz stb.,meg az sem mindegy pasi vagy nő csinálja,hány ember van még bennt,és itt nem az osztálytársakra gondolok,normál esetben nincsenek vizsgálat alatt ott,zavaró ha ápoló less,főleg ha van belőle egy pár,ja és nem 15 éves nagy kamasz,új osztálytársakkal,új sulival történt,hanem 11 évesen,mégis undorodva gonodolok rá,és többet soha nem engedtem,inkább vigyázok .

Inkább szakember legyen,akik többnyire pasik,mint nők lessegessenek,egyáltalán mit akarnak már ennyi időseknél lessni.


Akármilyen diszkréten is zajlódjon a vizsgálat,számomra csak az az elfogadható,ha az a beleegyezésemmel történik és nem vezetnek fére,vagy fenyegetnek.


Meg később mi lesz,most a tököd nézik,persze oda is csak alsóba mehetsz be,a végén meg meztlenül állsz,letolt gatyával,később meg mintha valami sittes lennél teljes testüreg vizsgálatot akarnak és a seglyukadat is lessni akarják majd.Ha urológushoz mész,ott csak a gatyát kell letolni,nem kell meztelenül parádézni.


De neked kell döntened,hogy elmondod vagy sem,egyébként megmutatnod nem kell,nincs olyan hogy kötelező,simán 14 éves korodtól dönthetsz róla,de azért jobb lenne ha elmennél vele egy szakemberhez.Szerintem nyugodtan elmondhatod,ha meg akarja nézni és te nem szeretnéd,akkor nem engeded,mond meg nem szeretnéd,inkább adjon tanácsot,hogy hogyan és kihez fordulj,lehet tud dokit ajánlani.

2010. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is te döntesz arról,hogy elmondod vagy nem,én lány vagyok és véletlenül keveredtem ide.De teljesen meg tudlak érteni,engem is sokkal jobban zavar,ha egy ellentétes nemű iskoladoki akar megvizsgálni intim testrészeket,főleg ha úgy érzem nem tartozik rá,vagy másképp is meg lehet oldani a vizsgálatot,bár ez nő dokira is igaz.Nem hiszem,hogy a mellem,vagy egyéb más intim részemhez köze lenne bármilyen iskolaorvoshoz.Én már kaptam össze orvossal,mert gernic vizsgálatot akartak csinálni,és nem voltam hajlandó félmeztelenül,egy száll bugyiba ügyörögni,hanem simán kikapcsoltam a melltartóm,hisz úgy is látja a gernicem vonalát,meg azt akarta hogy hajolgassak és ezt is úgy tettem,hogy közben a melltartómat fennt tartottam.Simán meg tudod vizsgálni,hiába is dúzzogott.A többi csaj is így tett utánam,simán meg tudott vizsgálni és nekem se volt megalázó.Az a baj,hogy csak a saját érdekeiket nézik,azzal nem törödnek,hogy kevésbbé cikisen is meg lehetne oldani a dolgot.Na persze az is elég fúrcsa,hogy a lányokhoz férfi orvost hívnak,a fiúkhoz meg nőit.Korábban női orvosunk volt és ott simán pofa vágás nélkül melltartó fennhagyásával ment a gernic vizsgálat,meg a mellbőség mérés is,simán meg lehet mérni úgy is,szóval nem értem sokszor az orvosokat sem.Mért van hogy az egyik figyel,hogy nekünk se legyen kellemetlen,a másik tojik ránk.Egyébként ha a bugyima akarna nézegetni,mert ilyenről is hallottam,mindegy nő vagy férfi azt nem hagynám.


A lényeg megértelek,hogy nem akarod egy idegen nőnek megmutatni,meg gondolom,hoz magával személyzetet is,de a körzeti orvosodnak is elmondhatod hogy mi van.


A vizsgálat már megvolt?Döntöttél már?

2010. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!