Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten orvosi vizsgálat a...

Jövőhéten orvosi vizsgálat a suliban. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

ma volt az osztály névsorának első fele orvosi vizsgálaton, jövőhét hétfőn pedig a második fele jön (amibe énis beletartozom.)


állítólag olyanokat kérdeztek, hogy megvan-e mindkét herém, meg hogy minden rendben van-e és hogy volt e már nemi szervvel kapcsolatos műtétem.


ja és a lényeg, hogy azt is kérdezik, hogy a fitymámat rendesen hátra tudom-e húzni.

na hát nekem fitymaszűkületem van, de én ezt nem szeretném elmondani, ugyanis magam szeretnék elmenni az urológiára és nem akarom, hogy egy tök ismeretlen nő elkezdje nézegetni a..


meg amúgyis hátra tudom húzni rendesen, tehát tisztán tudom tartani, meg minden, csak a makkom nagyon fáj ha hozzá érek mikor hátra van húzva, mert mivel a szűkület beleszorítja a vért..



szal szerintetek elmondjam vagy ne? mert én szerintem nem fogom :/ majd amikor urológushoz megyek akkor fogom feltárni ezt a "titkot".

mi a véleményetek?


2010. okt. 6. 15:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%
És meddig szándékozod halogatni az urológiát? Mert oké, hogy nem mondod el (vagy szimplán megmondod, hogy ezeket a dolgokat majd egy urológussal szeretnéd megbeszélni), de akkor tényleg menj el szakorvoshoz.
2010. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog nézegetni, csak ad egy beutalót a szakrendelésre.
2010. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Jogod van megtagadni, de ne halogasd az urológiát.
2010. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

nem halogatom az urológiát.


köszönöm a válaszokat

2010. okt. 6. 16:41
 5/45 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj nyugodtan mond meg,hogy mi a próblémád,ha megakarná nézni,simán megmondod te ezt nem szeretnéd,ha nem akarod nem engeded hogy megnézze és is inkább szakembernek mutatnám meg.Lehet erősködni fog,hogy mutasd meg,meg úgyan már látott ilyet,de ne tedd ha rosszul érint.De kérhetsz tőle beutalót v. a háziorvosodtól is.Egyébként azt mondasz el neki amit akarsz.Próbálkoztál meleg vízben óvatos,lassú húzogatással,mert az szokott segíteni.Egyébként még szerencsés is vagy,mert valahol meg is akarják nézni és nem szólnak arról,hogy ha nem akarod akkor élhetsz ezzel és nem engeded,ráadásul valahol úgy nézik meg,hogy mögötted még ott van pár osztálytárs,meg jó pár asszisztens is,aki meg less,aki meg nem tud róla az meg megszívja,aztán ég a feje.De még most kellene elmenni,vagy a húzogatást próbáld ki,mert elég enyhe még a szükületed,most még lehet rajta könnyebben segíteni.
2010. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem engeded,elmondhtod a bajodat,de megnézni meg nem engeded.Van egy EE.nevű aki ide szokott írogatni,neki privátba tudsz írni és ő tudna talán segíteni neked.

Hát ha hátra tudod húzni és csak a makkod érzékeny lehet valami más gond van,bizonyos korban érzékenyebb szokott lenni a makk,akárhogyan is a körülmetélés csak a legvégső esetben szokott lenni,ami nálad nincs,ha ezzel bepróbálkozna az orvos,akkor vigyázzatok vele,mert erről mostanában sokat lehetett hallani.

2010. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
hát a fékem is rövid, meg amúgy szerintem amióta az eszemet tudom olyan, de mostmár nyáriszünetben el fogok menni, ha 15 évet várni tudott akkor ezt a 8-9 hónapot kibírja.
2010. okt. 6. 18:27
 8/45 A kérdező kommentje:
így tanévben nemszeretnék elmenni mert nem érek rá, meg amikor ráérek akkor meg pihenni szeretnék. nyáriszünetben bőven van időm.
2010. okt. 6. 18:27
 9/45 anonim ***** válasza:

"nem halogatom az urológiát"


"ha 15 évet várni tudott akkor ezt a 8-9 hónapot kibírja."


Nah akkor nem lenne jobb, ha inkább mégis megnézné?...vagy legalább adna egy beutalót?

2010. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

nem nem lenne jobb, ha végig olvastad volna a válaszomat akkor írtam benne, hogy nagyon elfoglalt vagyok és amikor szabadidőm van ami elég kevés akkor pihenek.


mert nem tud várni?


amúgy nem halogatom, lehet annak tűnik, de én most nemrég tudtam meg hogy ez fitymaszűkület, mert én eddig azthittem ez normális, és ez nem halogatás, az a halogatás hogy aztmondom elmegyek holnap, és holnap meg mondom hogy á inkább mégse ráér azután és így tovább.


ez nagyon nem halogatás.

2010. okt. 6. 19:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!