Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki Mondjon normális...

Valaki Mondjon normális tanácsot!?

Figyelt kérdés

Hali mindenki!


Nekem egy elég kínos bajom lenne ami azt illeti kb 2hónapja elkezdett/kezdtek csípkedni

valami állat....nem tudom

hogy bolha vagy poloska de ez a kettő a legvalószínübb...mindennap ugy kelek fel hogy

van rajtam +5 csípés ég és nagyon nagyok...és eszméletlenül viszketnek!

voltam vele mindenhol házi orvosnál bőrgyógyásznál eggyik sem tudott normális okot

adni a tényezőre!Barátnőm mellettem aludt és reggel felkeltünk megszámoltuk rajtam 11

csípés volt rajta egy sem és ez a legszörnyübb!!!=(=(=( valami segítsgéget sürgősen kérnék

valakitől!!!!


2010. ápr. 21. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a barátnődön nem voltak "csípések" annak ellenére hogy együtt aludtatok, talán nem állatról van szó. Nem lehet, hogy egyszerű kiütés? Esetleg allergiás tünet valamire. Ha pedig az orvos nem tudott mit mondani azt ne fogadd el, vizsgáltasd ki vele, hogy ha nem tudja, derítse ki, elvégre ezért orvos. Én a helyedben kipróbálnám, hogy 1-2 napig másik ágyban alszok, hátha csak van ott valami, amire allergiás vagy. Az interneten pedig utánakereshetsz a kiütésnek vagy csípésnek, talán megtalálod mi okozza.
2010. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se csípés.Akkor a barátnődön is lett volna.

Menj vissza a dokihoz és addig ne hagyd békén míg ki nem vizsgál!Hisz a kiütéseket ő is látja...

2010. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Aludj máshol nézd át az ágyadat huzd át ha lehet rakd ki a napra szellőztesd át hátha az ágy!A másik ötlet a bőrgygyászaton járj utánna!
2010. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

tollbol van az ágynemüd vagy másbol???

mert nekem is volt ilyen amikor tollbol volt az ágyneműm és allergiás voltam rá és elég nagy kiütéseim voltam de lehet h másravagy allergiás

2010. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha úgynézki mint egy szunyogcsípés, akkor az csalánkiütés.
2010. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy butaságot tanácsolok: Nézz meg egy pár friss "csípést, jó erős nagyítóval. A külső csípésnek mindnek van fullánk nyoma. Ha ilyent találsz rajta, akkor külső eredetű. Ha nincs szúrásnyom, akkor valamilyen allergiás kiütés. De egy bőrgyógyásznak ezt kapásból látnia kell.
2010. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!