Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális vagyok?...

Szerintetek normális vagyok? Meg kaphatnék pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés
hétfőn leszek 29hetes kismami első babucink lesz. Én már annyira türelmetlen vagyok, hogy majd megőrülök és nembírom leállítani magam vagy csak kis időre. Minden gondolatom a baba körül forog. A szoba kész, kiságy már a helyén. A batyum is összepakoltam 90%-ba. Ruhácskák a szekrénybe de még a mosás, vasalás hátra van. Még hiányzik egy- két dolog mint pl: matrac az ágyba, lázmérő meg pici apróságok. Téli rucit szeretnék még venni neki, de sajna nemlátok még sehol. Más is ilyen hamar készülődött? Vagy csak én vagyok ennyire besózva? Ti mennyi cumisüveget vettetek előre? Mikor lesznek már téli rucik? Ti hol vettétek őket? Gondolok meleg sapira, overálra? Mert plüss rugink meg harisnyáink már vannak. Köszönöm ha segítetek
2010. aug. 20. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

:D be van sózva a popód, de helyesen csinálod, mert a végén már jártányi erőd nem lesz:)akkor pedig jó lesz pihenni;)


Cumisüveg?2 és kész:)De ennyi, mert úgyis lesz tejed(pozitív gondolkodás)

Téli rucik?Én sem láttam még ilyenkor:))November végén vettem meg őket:)

Hol?Itt ott:)Helyi bababoltban,tesco stb

2010. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó olvasni,ahogy várod a babát!

Èn is igy voltam az elsönél.Össze is vettem hetet-havat,fele sem kellett volna.Nézelögyj de ne vegyél mindent most meg.

2010. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
BOcsi:nézelödj!
2010. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 4 hetes a babóm, de én már 17 hetesen vettem neki az első cuccot, és 22 hetesen már megvolt a babakocsi is. Tudtam, hogy a 35. héttől már nagy lehet a pocakom, és nem akartam boltokban nyomorogni nagy pocakkal, akkor már tudtam, hogy a francba kívánom majd a nagy bevásárlást, és nem szeretek semmit sem az utolsó pillanatra hagyni. 35 hetesen már a kismama fórumon mindenkinek dicsekedtem, hogy kész van minden, és az utolsó ruhácskákat vasalom. Mindenki irígykedett, és csak 3 hetet kellett aztán várnom, mert 38 hétre megszületett. Azért is végeztem vele a 36. hét betöltése előtt, mert tudtam, hogy ha akkor születik, akkor már nem sokat kell kórházban lenni, és ha hazamegyek úgy, hogy alig van valami kész, frissen szülve tudtam, hogy nem lesz rá sok energiám. Ezt csak tapasztalatként írtam le. Gratulálok a picihez, és tudom, hogy most mennyire türelmetlen vagy, és kíváncsi, sok sikert, és aztán könnyű szülést, és boldog babázást kívánok:D
2010. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok a válaszokat aranyosak vagytok nagyon! :)

Bevan sózva a popóm az nem kifejezés!:) Dehát egyszer úgyis kibújik az én kishercegem! Kettő cumisüeget vettem én is, egy kicsit meg egy nagyobbat. Ahogy most körbenéztem a szobába ( mert ugye naponta 100X bemegyek) még semmi felesleges dolgot nemvettem szerintem. Jaj de várom már de viszont a szüéstől meg rettegek. :)

2010. aug. 20. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

En 30 hetes vagyok es meg sehol semmi, mert lakast ujitunk es 10 nap mulva koltozunk. Fogalmam sincs, mit vegyek neki? Ismeroseim igertek mindenfelet...de hat nem tudom, hogy lesz? Varjak? Ne varjak? Kesz lesz a babaszoba mire bekoltozunk? Uj kornyek, sikitofrasz!!!!!

Oktoberre varjuk ugye...milyen ido lesz? Most meg csak nyar van....jovohettol meg meg megyek vissza dolgozni egy honapra felidoben csak, egy hetet teljes idoben...itt ahol mi elunk "csak" kaja jegy van- amiert nagyon halas vagyok - itt se tappenz, se gyes meg ilyenek...

Ugy irigyellek, hogy minden be van csomagolva es el van keszitve. Ma lattam a korhazban egy 35 hetre szuletett kisbabat. 1 hetes volt. Alig 2 kg. de olyan kis edes! Kerdeztem az Anyujat, hogy mi tortent? Azt mondta megrepedt a burok es elfolyott a magzatviz...es a baba jott. Szoval tenyleg nem tudod mikor jon a 30. het utan...en meg itt allok minden nelkul. Tegnap meg a bojler is eldurrant...mosni sem tudok, mert nincs melegviz. Ha szerencsem van, meg ma kicserelik...

2010. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 17 hetesen megvolt a kiságy, 19 hetesen a babakocsi.Alkalmi vétel volt mindkettő, nem hagyhattuk ki.Egyéb cucc még nemigen van, viszont téli ruhát még én sem láttam,pedig a mi babónk karácsonykor fog érkezni elvileg.A jövő hónap még soppingolós lesz bőven, az október kevésbé mert egy nagyobb kiadás jön, így a vége novemberre marad.Remélem addig sikerül beszerezni mindent :)

Amúgy én is be vagyok sózva, főleg mióta 2 hete végre egyértelműen megmozdult az én kicsikém, alig várom a karácsonyt (és nem anyu főztje miatt, a családlátogatás idén elmarad mert messze élnek a szüleim),hanem, hogy végre a karomban tarthassam az én kicsi babókámat!

De azért feleslegesen idegeskedni nem kell, a szülésre én inkább még nem is gondolok :)

Minden jót nektek!

21 hetes kismami

2010. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 35 hetes. Ma vasaltam ki az utolsó body-ját, egyébként minden készen áll! Mi is már a 30. héttől kezdve kezdtünk vásárolgatni és készülődni, most már meg illeszkedik a picuri. Szerintem is a 36. hétre jó ha minden megvan, ha van rá lehetőség!
2010. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 35 hetes. Mi a 30. héttől kezdve kezdtünk el vásárolgatni és készülődni, ma vasaltam ki az utolsó bodyt. Szerintem is jó, hogy a 36. hétre megvan minden ha van rá idő és lehetőség!
2010. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, ismétlem magam mert lefagyott a gép. Boldog babázást mindenkinek!!
2010. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!