Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen inygyulladas es mit...

Ez milyen inygyulladas es mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Beteg voltam,a torkom nagyom be volt gyulladva,de most szerintem ráment az inyemre,de kicsit érdekesen.Minden nap mas helyen gyullad be,a fogaim körül,fogaim tövében.Fájni a fog nem faj.viszont az iny korulotte rettenetesen,be is van dagadva,es fogmosásnal vérzik is.Érdekelne hogy ezzel mit lehet csinalni.Es magától ez mennyi ido alatt mulik el?Valamint van olyan hogy a torokgyulladás rámegy az inyre??
2016. ápr. 3. 06:33
 1/2 anonim válasza:
Van ilyen szerintem a baktériumok az ínyedet is megtámadhatják. Vegyél valami fertőtlenítős tablettát vagy szájvizet meg használj parodontaxot
2016. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:

az ínyedet mosd,enyhén dörzsöld fogkefével és fogkrémmel.a távozó gennyes vértről ne félj,az a jó ha kiürül.plusz amit az 1-es írt.

másik megoldás ha a fogdoki tisztítja ki az ínyedet,de az nem lesz sétagalopp(ott halsz meg a fájdalomtól az orvosi székben.)magától nem fog elmúlni,viszont a fogaid kihullanak szóval cselekedj.

2016. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!