Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeretném újból kezdeni az...

Szeretném újból kezdeni az életemet más valakiként. Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Na szóval!Szeretnék újjá születni másik országban más valakiként.Van erre lehetőség?Megválaszthatom,hogy ki leszek?Angliába szeretnék újjá születni.Voltam Angliában és nagyon tetszik a gyerekek sorsa.Tetszik minden ami ott van.Nem a pénz a gazdagság vonz hanem valami más.Nem tudom mi,de folyton azt érzem,hogy jó lenne újból megszületni,de ott Angliában.Van erre lehetőség?
2015. júl. 24. 02:05
 1/9 bit123bit ***** válasza:
33%
Természetesen erre nincs lehetőség. Csak is akkor tudsz újjászületni ha meghalsz, és még ez se biztos. De ha az akkor meg teljesen véletlenszerűen szültetsz újjá, nem te választod ki a dolgokat, mert ha az lenne abba belegondolni is rossz lenne.
2015. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Aki új életet akar kezdeni, vessen véget a mostaninak - tartja a mondás.

Ha újjászületni akarsz, meg kell halnod.

Ha hiszel a reinkarnációban, tudnod kell, hogy ölni tilos, még önmagad is!

Ha öngyi leszel, nem Angliába, hanem tán bushmannak, vagy szaharai tevehajcsár kiskölkének születsz újjá.

Ráadásul, erre sincs semmi garancia!

2015. júl. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Reméljük a jóisten a következő életedben ésszel is megajándékoz! xdd
2015. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Legoman ***** válasza:

Gondolj bele abba is, hogy te akartál magyar lenni. Költözz ki Angliába, ha gyerek vagy még, akkor elkezdheted tanulni a nyelvet, és mire felnőtt leszel tökéletesen fogod beszélni.

Halálod után majd ráérsz eldönteni, hogy hova akarsz újra leszületni.

2015. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szivesen ujjászületnék a Rockefeller családba
2015. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! valószínű ezekszerint, hogy az előző életetben Angliába éltél, ha minden vonz ami ott van, és minden tesztisk! tudom milyen érzés. Én amerikába szeretnék újraleszületni, mert valószinű, hogy az előző életeimből valamikor ott élhettem, ugyanigy vagyok vele mint te Angliával!
2015. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7-es

Ezzel az a bibi, ha előző életében angliában élt, akkor biztos magyarnak akart újjászületni. :D Azért Magyar most.


Megoldás: Kölzözz ki Angliába, legyél más ember, változtass magadon.

2015. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem kiköltözni akarok hanem ott felnőni.Ott járni iskolába.Ott felnőni.
2015. júl. 27. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!