Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van erre lehetőség?

Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom elhagyott, villámcsapás szerűen, pedig a kapcsolatunk felhőtlennek és igaz szerelemnek bizonyult. Megpróbáltam már mindent és ùgy érzem ez az utolsó lehetőségem. Azt szeretném tudni, hogy létezik-e olyan mágia és ember, aki képes felnyitni a szemét, hogy rájöjjön, hogy mi egymás nélkül nem érünk semmit? A végletekig elmennék. Tudom, hogy lesznek negatív kritikák,meg hogy kezeltessem magam, de hozzáértő emberek válaszát várom!
2015. ápr. 7. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engedd el, a fájdalmad csak taszítja őt. Amikor ez megtörténik, fel fog nyílni a szeme, ha valóban összetartoztok. Ha pedig nem, akkor ennek vége.
2015. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lehetett az villámcsapás, lehet, hogy villámcsapásszerűen fölismerte a párod, hogy nem te vagy neki az igazi. Tudom, hogy ilyenkor könnyebb egy kívülállónak azt mondani, hogy hagyd menni, ha menni akar, erőszakkal, kikötözve senkit nem lehet visszatartani, de sajnos el kell engedned, ha el akar menni.
2015. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már elengedtem, nem keresem stb.. De érzem, hogy Ő az igazi és sosem fogom elfelejteni.
2015. ápr. 7. 14:46
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Megoldás mindig van, a többi az áldozatkészségeden múlik.
2015. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Legoman ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani, hogy hagyd hadd menjen.

Szerintem te jobbat érdemelsz nála, ha ő lenne az igazi, akkor nem hagyott volna el.

2015. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Van egy fekete mágia ami segíthet ebben, de 13 fekete mágusnak kell végre hajtani ezt és 1 mágus ezért 10 ezer forintot kér mert ezt egy olyan éjjelen lehet végre hajtani ami az ő energia szintjüket is vissza csökkenti.
2015. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hallottam már a Nekromantikáról is, hogy a megidézett szellem segíthet ebben. Erről is szeretnék még többet megtudni. Én teljes mértékben hiszek az ilyen dolgokban. Egyébként ő is tervezett velem.. Feleségül akart venni, családot akart tőlem..
2015. ápr. 7. 16:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Mit ér neked ez az információ?
2015. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Legoman ***** válasza:

Attól, hogy családod akart tőled, az még nem jelenti azt, hogy ő hozzád tartozik. Ha hozzád tartozik, akkor nem ment volna el.

De van egy mondat, ami elgondolkodtató a helyzetedben:

Amit szeretsz, azt engedd el, és ha ő is szeret, akkor visszajön.

2015. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha tudnám a címedet, elmennék hozzád, megkötöznélek, és bedobnálak egy utolsó földalatti barlangba ha tényleg ilyen állat vagy, hogy egy embert ily módon próbálsz manipulálni. Utálom az ilyen fajzatokat.
2015. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!