Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az, hogy rettegek...

Miért van az, hogy rettegek párkapcsolatba kezdeni? Talán valami rossz történhetett ezen a téren elözö életeimben?

Figyelt kérdés
A horoszkópom és a számmisztika szerint is ez lenne a karma feladatom. El kell köteleznem magam , és lelkileg szellemileg meg kell élnem egy párkapcsolatot.De ez nem megy , rossz érzéseim vannak ezen a téren.......F
2014. júl. 31. 05:51
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ja, fogd ezekre.
2014. júl. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik fajta horoszkóp és számmisztiks szerint?

A nyugati és a kínai horoszkóp között is van lényeges eltérés, pedig ha igaz lenne, egyeznie kéne! Karmára csak az hivatkozhat, aki hisz a reinkarnációban. Azt pdig, hogy másképp születik újjá egy magyar és egy kínai, feltételezni ellentmond a Karma törvényének.

Önellentmondásos horoszkóp: hókuszpók.

Számmisztika: szintén önellentmondásos, ugyanis nem mindegy, hogy milyen az illető ABC-je.

A magyarban is vannak olyan betűk, amik a latinban nincsenek, más nyelvekben pedig olyanok, amik a magyarból hiányoznak.Ilyenkor mi a teendő?

.

Azért nincs párkapcsolatod, mert rettegsz tőle és azért rettegsz tőle, mert nem vagy hajlandó kölcsönös(!) kompromisszumot kötni.

2014. júl. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom semmire sem.Csak feltettem egy kérdést.Ugyan is az érdekel, hogy az elözö életekböl hozhatunk e át rossz negativ tapasztalásokat, félelmeket.Hiszek a reinkarnációban s a karmában......
2014. júl. 31. 06:59
 4/9 anonim válasza:
Ha párkapcsolatban elkezdenél engem hülyíteni a hókuszpókuszaiddal, na onnantól valóban retteghetnél :D
2014. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztosan rettegnék töled kedves négyes:) Látom te viseled a nadrágot:)
2014. júl. 31. 07:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Azon még nem gondolkoztál, hogy ezzel az életeddel van a gebasz konkrétan veled most itt 2014-ben? Én pedig nem ismerlek, nem tudhatom miért rettegsz, ahogy senki ezen a weboldalon, aki nem ismer téged. Te tudod, hogy miért szeretem a narancsos gyümölcslevet? Na én sem tudom, hogy te miért rettegsz.
2014. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok embernek az előző élete nélkül is nehezen megy a párválasztás. :)


Ha hiszel a reinkarnációban és a karmikus feladatban akkor igazából ez nem is kérdés. Ha valóban ez a karmikus feladatod akkor nyilván tartasz tőle, hisz az előző életedben sem sikerült a problémát megoldanod (ez a lényege a karmának. Egyik életben nem tudod feloldani a konfliktust akkor az a következő életedben feladatként jelenik meg.)


De a realitás talaján maradva sem nehéz elképzelni, hogy valakinek ez gondot okoz. Próbálj meg simán ismerkedni. Ne a párkapcsolaton görcsölj, hanem csak próbálj meg megismerni minél több embert. Járj közösségbe, baráti társaságokba. Könnyebben találhatsz párra az ilyen laza baráti kapcsolataid közt.

2014. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7es! Ja meg a többinek is :)
2014. júl. 31. 10:16
 9/9 anonim válasza:

Koma, egy életed van. Előző életedben nem voltál Hitler, Sztálin, de még Mr. Rochester sem. :D


Azért félsz párkapcsoltba kezdeni, mert ember vagy. Mindenki fél valakitől. Én a sötéttől. Meg a pókoktól. Te az elköteleződéstől. De, mindenkinek szembe kell néznie a dolgokkal.


Ennek semmi köze a csillagokhoz, meg ahhoz hogy reinkarnálódtál, és előző életedben a ganajtúró lány megcsalt. :P


Ne filózz ezeken, mert semmi értelme. :)

Talál egy rendes lányt, legyél boldog, és hanyagold ezeket a horoszkóposm cuccokat, mert ezeket a lányok utálják.

Én mrá csak tudom. Lány vagyok. :)

2014. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!