Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeretnék meghalni és új...

Szeretnék meghalni és új életet kezdeni. Tudom ez furcsa, de másnál is volt már ilyen? (LENT)

Figyelt kérdés

Én a reinkarnációban hiszek. És most ne menjünk bele abba, hogy miből gondolom, hogy lesz következő életem..


Nem élvezem ezt az életemet, sőt egyenesen szenvedek benne és szeretnék egy új testben születni és új életet élni.. Normális vagyok?


2011. ápr. 5. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez érdekes.. de mért kell ahhoz meghalnod, hogy új életet kezdj? csak akarni kell, és sikerül. ne menekülj semmi elől, attól nem lesz jobb
2011. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha öngyilkos akarsz lenni, akkor miért nem lehet szépen, csöndben, minek kell kiírni ilyen hülye kérdéseket gyk-ra?
2011. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha hiszel a reinkarnációban akkor gondolom a karmában is hiszel. szóval, ha meghalsz akkor a következő életedben/életeidben úgy is megfognak jelenni a mostani problémáid, egészen addig, amíg meg nem oldod őket. nem tudsz ez elől elmenekülni, az egyetlen megoldás az ha szembenézel a problémáiddal és megoldod őket. az öngyilkossággal nem oldasz meg semmit, sőt tovább fokozd gondjaidat.
2011. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A reinkarnáció elmélete szerint hiába halsz meg, a megoldatlan probléma követ téged és a következő életedben ugyanígy meg fog jelenni, amíg meg nem oldod. Viszont ha most sikerül, békén hagy, letudtad. Szóval ne várd emiatt a következőt. Akkor lesz más. Tökéletesen boldog élet nincs. Vagy talán a megvilágosodáskor...
2011. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez a legtöbb emberrel előfordul párszor az életében attól függetlenül, hogy hisz-e a reinkarnációban, vagy nem.

Viszont ha már reinkarnáció: annak éppen az a lényege, hogy megoldjuk a problémáinkat, nem pedig, hogy elmeneküljünk előlük. Tehát ha most valami okból új testbe születnél, ugyanazokat a problémákat kapnád, amiktől most szenvedsz és ugyanazokat a megoldási lehetőségeket, amik most a rendelkezésedre állnak. Így megy ez egészen addig, amíg meg nem tudod oldani a problémákat, vagy felül nem tudsz emelkedni rajtuk. Sajnálom.

2011. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Öngyilkos nem leszek, kedves második, előre szólok.

Amúgy meg köszönöm a válaszokat. :)

2011. ápr. 5. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszel a reinkarnációban, akkor pontosan tudod, h okkal vagy itt.

Próbálj vele megbarátkozni, megkeresni a feladatod, és aszerint élni.

2011. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Új életet kezdhetsz bármikor.Nem kell hozzá más, csak új látásmód.A múltat hagyd magad mögött!Légy az,aki lenni szeretnél!Merd felvállalni önmagad!

"Legnagyobb bűn amit önmagad ellen elkövetsz,ha soha nem leszel boldog."

2011. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már így egyszer. Életemben először érzetem -tavaly, nagyon rossz év volt-, hogy nem bírom tovább, úgy összejött minden, tényleg azt hittem, hogy összeroppanok.

Ugyanazt gondoltam, mint Te: "Bárcsak meghalnék, és utána kapnék egy új életet, mert ezt már nem bírom."

Aztán rájöttem, hogy új életem ebben az életben is lehet, úgyhogy kiraktam az életemből mindenkit, aki kihasznált, befejeztem, hogy hagyom magam az orromnál fogva vezetni, a sarkamra álltam minden tekintetben, és elkezdtem tényleg harcolni magamért.

Sok minden megváltozott, sokan nem értik, hova lett a mindig segítőkész "jó kislány", és haragszanak is, de nem érdekel, elmúlt ez az öngyilkos késztetés ez a fő, és most újra nyugodt vagyok.

És csak sajnálni tudom, hogy valaha megfordult ilyen a fejemben.

Szerintem tedd Te is ezt, számold föl azt, ami akadályozó és kártékony az életedben, legyél bátor kiállni magadért, és akkor nem fogsz szenvedni az életedben, és nem akarsz majd meghalni.

2011. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is igy érzem am:(
2011. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!