Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeretnék meghalni és új...

Szeretnék meghalni és új életet kezdeni. Tudom ez furcsa, de másnál is volt már ilyen? (LENT)

Figyelt kérdés

Én a reinkarnációban hiszek. És most ne menjünk bele abba, hogy miből gondolom, hogy lesz következő életem..


Nem élvezem ezt az életemet, sőt egyenesen szenvedek benne és szeretnék egy új testben születni és új életet élni.. Normális vagyok?


2011. ápr. 5. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az érzés normális, de ne tedd meg! Az öngyilkosokat másként "kezelik" odaát. Ha idő előtt elfutsz a saját karmád elől, megoldatlanul, akkor a következő körben újra megkapod, esetleg nehezített verzióban.


Szeretnél mondjuk féllábú, szívbeteg cigánygyereknek születni a calcuttai nyomornegyedbe?


Szóval, csak élj, és azt használd ki, amit kaptál. Nyílván nem véletlenül élsz és vagy ebben a testben, ebben a "ruhában". Nem resetelni kell, hanem a múltbéli hibákat megbocsátani tudni és továbblépni. Az öregedést pedig elfogadni, mert az is, meg a halál is az élet része.

2011. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!