Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mikor fogok meghalni?

Mikor fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Szerintem még kicsi vagyok 11 éves, de a legjobb barátom már 13!

Szerinte minden meg van írva, ezt ő honnan tudja?


2011. ápr. 4. 07:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmi nincs megírva előre! Nem kell mindent elhinni.A sorsunkat magunk választjuk és alakítjuk.NO PARA!:)
2011. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amikor megáll a szíved.
2011. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Élj egészségesen, ne cigizz, ne igyál szeszes italt, főleg pálinkát,egyél sok zöldséget gyümölcsöt és elélsz 80 éves korodig, ha nem tovább
2011. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
amikor már szeretnél.
2011. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Sziasztok
2011. ápr. 4. 09:33
 6/17 BlackSword ***** válasza:
35%

"Élj egészségesen, ne cigizz, ne igyál szeszes italt, főleg pálinkát..." ... Mert a végén még megszereted...

Szóval vegyél el minden jót az életedből, élj aszkéta módon, és talán lesz egy unalmas, de hosszú életed...


Vagy csináld azt amit nagyapám szomszédja... (de kicsit később)... Az öreg ivott, dohányzott, túlélt két világháborút, a másodikban már ott is volt, egy 56-ot... És 96 évesen adta be a pacskert... tudott élni a kis öreg, de nagyon...

2011. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki nem iszik alkoholt, és nem cigizik, abból hogy jön az, hogy unalmas élete van? Hülyeség.
2011. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy valaki nem cigizik, és nem iszik, attól lehet izgalmas élete, semmi köze hozzá. Szerintem FeketeKard arra mondta, hogy csinálj azt amit akarsz. Bár én is kívánom néha a cigit, mégsem veszek.
2011. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok Black Sword kollégának, aki szerint egyedül üdvözítő a pia és a cigi a világban.


Szerintem teljes életet lehet élni, tartalmasan úgy is, ha egészségesen (pl paleo módon) táplálkozol és nem hagyod magad stresszelni. Ez sem garancia, mert baleset is érhet, de törekedj arra, hogy elmondhassad magadról: te mindent megteszel a hosszú élet érdekében.

2011. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
most
2011. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!