Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mikor fogok meghalni?

Mikor fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Szerintem még kicsi vagyok 11 éves, de a legjobb barátom már 13!

Szerinte minden meg van írva, ezt ő honnan tudja?


2011. ápr. 4. 07:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
59%
ugyan már, nagyapám minden reggel megivott egy felest, de 85 évesen még felásta a kertet. 88 évesen halt meg.
2011. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 BlackSword ***** válasza:
Nem azt mondtam/íartam, hogy alkohol és cigi nélkül nem lehet tartalmas életet élni, hanem azt, hogy a tartalmas élet nem az aszketizmus... Minek vonjon meg magától az ember bármit is???
2011. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Végül is, 11 éves kisgyerek kérdése volt. Gondolom rendkívül a rendkívül hasznos tanácsokból sokat tanult és megkapta a kérdésére a választ. Hja, kérem, az EGO...Szóval a kérdező gyermeknek: a barátod olyan gondolatot mondott neked, amiket a szüleitől hallott vagy tanult. Szerintem kérdezd meg tőle! Élvezd az életet és ne a halálra összpontosíts! Nincs olyan, hogy előre megírta valaki valahol a halálod időpontját. Sokkal bonyolultabb ez az egész, még a felnőttek sem értik mind.:)
2011. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ezek szerint az is meg volt írva hogy ma reggel smarnit fogok enni??
2011. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem menj el gyónni és vedd fel az utolsó kenetet mert 1 heted van
2011. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt minden esetben Chuck Norris dönti el.
2014. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amíg az életben célod lesz, amiért küzdeni akarsz, addig fogsz élni. A tunya emberek hallnak meg hamarább
2014. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!