Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úristen, ezek most normálisak? :O

Különlegescsajszi kérdése:

Úristen, ezek most normálisak? :O

Figyelt kérdés

Most olvastam a beszédhibával kapcsolatban itt az interneten egy pár cikket.. Az egyik helyen azt a hülyeséget írták,hogy lehet szervi baja is a dadogásnak ,hát mi szervi baja lenne már ?? Szerintem köze sincs a testi egészségnek hozzá,miért kell mindent úgy túlreagálni,keverni,és ezzel még nagyobb sz.rt csinálni annak a szerencsétlennek,aki ezzel küzd ???

Meg azt olvastam még,hogy a dadogás megszüntetése érdekében gége műtétet célszerű végrehajtani! Mondom micsodát ?? :O Komolyan mondom,melyik elme roggyant volt az,amelyik ezt kitalálta ??? Hát szerintem tuti nem orvos!Meg itt a Gyakorin is volt rá példa,hogy erről olvastam,és ott meg azt írta valaki,hogy lehet fel kéne vágni a nyelvét az illetőnek,mert túl rövid a nyelvféke.. Uram atyám,ne haragudjatok,most én vagyok a hülye,(bár kétlem) vagy ez tényleg igaz ???? Ezeket én legalábbis eléggé életveszélyesnek találom,(főleg a gége eltávolítást vagy mit) meg amúgy is,lehet még rontanának mint használnának,mert szerintem ha ezt valakin elvégzik,és ha túl is éli,mi van,ha megnémul,erre nem is gondolt az a tuskó aki ezt kitalálta ??? Igazából én ilyet/ilyeneket még nem is hallottam,esetleg max. logopédus! Én azt mondom,hogy nem kell mindenféle hülyeséget kitalálni,mert van egy probléma,nem kell túlozni sem,hanem inkább gyógyítani kellene !!!! És azt is nagyon elítélem,hogy ha valaki ilyen problémával küzd,az iskolatársai pedig kinevetik,kicsúfolják emiatt.. Hány ilyet is olvastam !! Tehet róla az a szerencsétlen,de most komolyan??! Meg azt is nagyon igazságtalannak tartom,hogy sok már tizen valahány évesen írt ide,(már nem kicsiként) hogy most akar menni logopédushoz.. :O -.- Az ilyennek hol voltak a szülei,az anyja ? -Mondom ezt úgy,hogy nekem még nincs gyerekem.- Szerintem egy szülőnek,( ha meglátja a gyerekén,hogy valami nem stimmel,nem a természetes,)kutya kötelessége azt dokihoz vinni! És szerintem nem maga a beszédhiba a szégyen,hanem az,hogy nem kezelik! Meg ha már annyira okos ez az orvostudomány,miért nem tudják azt sem megállapítani ezek a hűdef.sza orvosok,hogy mitől lehet ez a probléma ? Csak találgatnak,nem totó ez !! Miért,ti hogy gondoljátok a fentebb írtakat,tényleg így tesznek,vagy ez hülyeség,ahogy én hiszem ??? Hülyeséget nem kérek! Csak az írjon,aki tényleg tudja! Előre is köszi! B.T.


2014. júl. 9. 13:44
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
És ha én is ilyen vagyok?? Nem ismersz,de már írod a neked járó "igazadat" !!!!-.--.- az biztos,jelentkezni fogok most már a moderátoroknál , mert akármit írok ki ide,nekem SOSINCS(remélem jól láthatóan írtam) igazam! Másokkal is így bunkóztok ??
2014. júl. 9. 14:18
 12/34 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 14:11-es. Gégeeltávolítást ilyen esetben végeznek. Legalább olvass utána vagy kérdezz meg egy orvost. Vannak beavatkozások amik bizonyos esetben indokoltak, egészséges emberen nem végezzük el. Etikátlan beavatkozás lenne, ha nincs oka.
2014. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
És akkor mit tesznek a gége helyére,semmit ?? Na jó,hagyjuk az egészet !!! -.- Ugye most tudjátok,hogy full ideg vagyok rátok,mert sík hülyék vagytok,meg szánalmasak ?? :@@ De ne aggódjatok,nem b.sszátok el a napomat! :)
2014. júl. 9. 14:21
 14/34 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, drágaságom.

Te akartál a múltkor ilyen agresszíven collie-t, igaz?

Nem vagy épeszű! Apád már jól elseggelhetne.

Jelentgesd csak a modiknál nyugodtan!

2014. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mindenki normálisan leírtak a véleményét. Te ezt miért nem tudod elfogadni? Miért kell másokat leidiótázni?

Ha ennyire foglalkoztat a téma kérdezz meg egy szakértőt és fel fog világosítani ezekről. De addig amíg nem vagy biztos semmiben ne idiótázz le másokat. Ezzel csak magadat minősíted.

2014. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
14:24-es apámat a pofádra ne merészeld venni,mert meghalt!:/ Milyen collie-ről beszélsz,beszívtál ?? És nem vagyok a drágaságod! Próba szerencse ídess,nem?!:D
2014. júl. 9. 14:29
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért azt hiszed, ha amputálják valaki lábát mindig kap protézist? Van aki kerekes székkel közlekedik utána. És ha kap is az nem egyenértékű teljesen, de ez nem azt jelenti, hogy ne csináljunk semmit.


Te hiszed azt, hogy minden beszédhibát egyformán kell kezelni, pedig ez nem igaz. És igen vannak ostobák akik, akkor ha a gyerek nem akar hozzájuk szólni felvágatná a nyelvét, pedig az nem segít a némaságon sem.

2014. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%

Kedves egyáltalán nemkülönlegescsajszi!

Keress fel egy pszichológust.

Ha már így káromkodsz, akkor én is:

Egy ocsmány féreg vagy :P

2014. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Hát ha ezen múlik 14:29-es,hogy az az ismerősöm meggyógyuljon,akkor inkább nem is javaslom neki , majd elfogadják így! :)
2014. júl. 9. 14:33
 20/34 A kérdező kommentje:
14:30-es na mégsem vagy terhes,megjött a Mikulás ?? És még reggel itt panaszkodtál... :) xd
2014. júl. 9. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!