Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normálisak a 2-3 cm átmérőjű...

Normálisak a 2-3 cm átmérőjű szúnyogcsípések?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltunk a Római parton, és rengeteg szúnyogcsípést összeszedtem, sok közülük igen nagy és megduzzadt.

Egy barátom szerint menjek el dokihoz, de én feleslegesnek tartom.

Szerintetek?



2013. júl. 4. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, de most ez a "divat". A jövő pedig nem mutatjobbat.
2013. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor permeteznek, és vannak megmaradt szúnyogok, akik kaptak egy kis mérget, de nem haltak bele, akkor normális. Beléd megy egy kis méreg, és ezért lesz ilyen nagy.
2013. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Többször is elment a permetező repülő felettünk.
2013. júl. 4. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Manapság normálisak, de nagyon figyeld őket mert könnyen elfertőződhetnek. Fiamnak majdnem csonthártya gyulladása lett. Antibiotikumot kellett szednie.
2013. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így néznek ki: [link]
2013. júl. 4. 19:40
 6/8 A kérdező kommentje:
4: Nem semmi!
2013. júl. 4. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem normális, de nem kell vele orvoshoz menni. Pár hete nekem is voltak olyan szúnyogcsípések a lábamon, amik 2-3 centiméteresre duzzadtak, de azt leszámítva, hogy 2 hétig iszonyatosan zavart, nem lett bajom és eltűntek. Ha viszket (mondjuk nekem nem viszketett furcsa módon, hanem inkább égett), kend be rovarcsípésekre, kiütésekre való kenőccsel(például Fenistil), vagy tegyél rá egy kis jeget, és legközelebb használj szúnyogriasztót ha vízparton jársz. :)
2013. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi 7-es :)

Legközelebb tuti viszek szúnyogriasztót.

2013. júl. 4. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!