Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úristen ezek a liberálisok...

Úristen ezek a liberálisok normálisak?

Figyelt kérdés

[link]


MI VAN???!!! Bándy Kata gyilkosának nem kellett volna tényleges életfogytiglant kapni????!!!!


-Először is kit érdekel, hogy milyen ember lesz 30 év múlva? Ilyen esetben az elrettentés miatt akkor is végleges büntetés kell, ha történetesen TÉNYLEG egy szent emberré válik odabent! (Ami nem túl valószínű.)


-És mi az az undorító, álszent, elvont nagyokos szakmaiaskodó jogászkodás, hogy a bírósági ítéletet nem szabad befolyásolni a társadalmi elvárásnak???!!! Már miért ne kéne, hogy befolyásolja???!!!JOBBAN kéne, hogy befolyásolja, én ezért vezetném be a civil esküdtészéket, de úgy, hogy nem csak a bűnösség tényét állapítaná meg, hanem a civil átlagemberek tennék javaslatot a büntetésre is, nyilván a törvényi kereteken belül, de lehetőséget adva, hogy jobban az átlagos, hús-vér állampolgárok igazságérzetének megfelelő ítéletek szülessenek...


-És mi a francért lenne a tényleges életfogytiglan alkotmányellenes, és legfőképpen mi a f@sz köze van az Eu-nak hozzá, tudtommal Angliában is van, de nehogy már a TÉSZ ellenkezzen az emberi jogokkal, emberi joga Bándy Katának volt, ÁÁÁÁ....


2013. ápr. 9. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Vannak ilyen szélsőséges liberálisok , sajnos.


Ők agymosottak ,vagy nem normálisak.Nem tapasztaltak , nem láttam , nem éreztek.Olyanok , mint a robotok.

2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem normálisak, de józan ember ezt eddig is tudta.
2013. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az az undorító hogy más megússza az ilyet 8-10 évvel, ez meg azért kapott életfogytot mert a tv adta a pert. Mióta szempont egy ítélet meghozatalánál hogy a tv ott van-e vagy nem? Szerintem ez az undorító sőt inkább rémítő. Mi van ha egyszer engem is elkapnak valami koholt váddal a tv felkapja az ügyet aztán mehetek a sittre életem végéig. Hát qrva jó.
2013. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3-as nem értelek, gondolom nem tervezel nőket megerőszakolni, megfojtani, majd otthagyni őket az út szélén... Itt nem felelőtlen közlekedési bűncselekményről van szó, amit egy normális ember is elkövethet egy buli után...
2013. ápr. 9. 15:47
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
3. Gondolom ezt is a tvből hallottad ... Vagy külön utána néztél annak, hogy mit jelent a 3 csapás törvénye...
2013. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

3. ka, te egy görény vagy!


Nem érted!! MEGÖLTE! Megérted mit jelent?

Neki milyen jogai vannak, jogában állt megerőszakolva lenni és meghalni?


Undorító vagy, ahogy azok is akik hasonlóan gondolkodnak mit te. Akik ennyire lealjasították ezt az országot és ekkora mételyt kereteztek sok ember köré.

Szerencsére az emberek lassan feleszmélnek és te marginálissá válsz.

2013. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

#4

Nem tervezek de ez nem jelenti azt hogy soha nem leszek a vádlottak padján.


Amikor egy ilyen nagy médiafigyelmet kapó bűntény van a rendőrségnek tökmindegy hogy kit kapnak el csak legyen aki beismeri. Aztán hogy ő volt vagy sem az nem érdekli őket. Ez volt a móri mészárlásnál is most is ez van. Az esetet ki sem vizsgálták el volt döntve hogy ez a bűnös mert csak ezt sikerült elkapni aztán kapja az életfogytot.


Aztán már csak a szerencsén múlik hogy egy ilyen esetben a te fejed ütik addig a telefonkönyvvel ameddig be nem ismersz olyat amit el sem követtél, vagy valaki mást.


Szerintem mindenki megillet egy rendes tárgyalás és egy objektív ítélet nem pedig ilyen médiában villogni akaró túlzás amilyen ez az ügy is volt.

2013. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja, így már értem, mire gondolsz, a halálbüntetésnek pontosan ezért én sem vagyok híve, de azért a móri ügy ellenére próbálok abból kiindulni, hogy az esetek elsöprő többségében a valós tettest kapják el. Viszont ha kiderül, hogy ártatlan, ki lehet engedni a tényleges életfogytiglanról is, ha meg nem derül ki, hogy az volt, akkor b@szhatja, ha csak 10 évet kap is, mert akkor is tönkremegy az élete, ha nem rehabilitálják. Meg ha évek múlva kiderül, hogy ártatlan, azt már nem, vagy csak hatalmas összeggel lehet valamelyest jóvá tenni, ami ugye a költségvetést terheli, de ennek nincs köze az ítélet mértékéhez.
2013. ápr. 9. 16:04
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az esetben egy normális ítélet a kötél általi halál. Aki ezzel nem ért egyet, azt k*rja s*ggbe és szúrja le az első cigány, akivel összetalálkozik!!!
2013. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Normális ország kell, ahol az emberek nem akarnak nőket erőszakolni, gyilkolni, fosztogatni, mert elégedettek.
2013. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!