Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úristen ezek a liberálisok...

Úristen ezek a liberálisok normálisak?

Figyelt kérdés

[link]


MI VAN???!!! Bándy Kata gyilkosának nem kellett volna tényleges életfogytiglant kapni????!!!!


-Először is kit érdekel, hogy milyen ember lesz 30 év múlva? Ilyen esetben az elrettentés miatt akkor is végleges büntetés kell, ha történetesen TÉNYLEG egy szent emberré válik odabent! (Ami nem túl valószínű.)


-És mi az az undorító, álszent, elvont nagyokos szakmaiaskodó jogászkodás, hogy a bírósági ítéletet nem szabad befolyásolni a társadalmi elvárásnak???!!! Már miért ne kéne, hogy befolyásolja???!!!JOBBAN kéne, hogy befolyásolja, én ezért vezetném be a civil esküdtészéket, de úgy, hogy nem csak a bűnösség tényét állapítaná meg, hanem a civil átlagemberek tennék javaslatot a büntetésre is, nyilván a törvényi kereteken belül, de lehetőséget adva, hogy jobban az átlagos, hús-vér állampolgárok igazságérzetének megfelelő ítéletek szülessenek...


-És mi a francért lenne a tényleges életfogytiglan alkotmányellenes, és legfőképpen mi a f@sz köze van az Eu-nak hozzá, tudtommal Angliában is van, de nehogy már a TÉSZ ellenkezzen az emberi jogokkal, emberi joga Bándy Katának volt, ÁÁÁÁ....


2013. ápr. 9. 15:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó: értem én a logikádat, a gyilkosokat nem kell kivégezni, de aki diszkóba megy, azt igen!
2013. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!