Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok, és le...

12 éves lány vagyok, és le szeretnék fogyni.65 kg vagyok és 165 cm. Hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Sportolok heti 2x 1.5 órát, de az evéssel vannak gondjaim :/ Hogy lehetne h ne egyyek annyi nasit? Milyen fogyás "módszereket " tudtok??
2014. máj. 24. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted az almát, akkor abból egyél sokat, mert az nem hizlal és akkor talán nem leszel éhes.
2014. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

HATÁROZD EL MAGAD!!! Ha megkívánod a csokit akkor inkább egyél gyümit vagy csinálj egy salátát. Én is ennyi idős vagyok és már 1 éve próbálom de nemtudom elhatározni magam. Visszatérve rád, este ne 8-9-kor egyél hanem már 6-6:30 körül. Akkor se sokat. Ha mellette rendszeresen sportolsz akkor kb. 1 hónap mire lefogysz de lehet hogy 1,5. Remélem segítettem.

Sok sikert!

2014. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!