Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pajzsmirigyet is nézik,...

Ha a pajzsmirigyet is nézik, hány kémcső vért vesznek le?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem, és rettegek, pedig már sokszor voltam. Pár éve három kémcsővel vettek le, utáni pár métert nem bírtam menni, úgy kellett egy rokonnak kocsival hazahozni, mert egy közeli városban van a kórház, és busszal járunk, mert nincs kocsink. Holnap pedig nem lenne, aki hazahozzon. Vashiányom se volt akkor, semmit nem találtak. Ha kettővel vesznek, azt még valahogy kibírnám, de ha többel akkor semmi erőm nem lenne. Így is még ott szoktam utána feküdni kb. fél órán keresztül.
2014. márc. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Mi lesz veled ha műtéted lesz? Nekem altatás előtt levettek legalább 5-6 kémcsővel. És mindegyiket tele szívták. Akkor te meghalsz vagy mi?
2014. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Emiatt műtét? Azóta normális a vérnyomásom. Nem mindegy, hogy bírok -e járni utána vagy nem. Akkor is azt hittem, hogy jól leszek utána, mikor 3-mal vettek, mégis nagyon gyenge voltam kb 2. órán keresztül. Kocsival kellett hazahozni, mert busszal nem tudtam volna hazajönni.
2014. márc. 9. 22:24
 43/46 anonim ***** válasza:

"És az a "hiszti" csak annyi, hogy le kell fogni a karomat, azt amelyikből vért vesznek, meg beszélnek hozzám. Utána még ott fekszek egy jó darabig, közben persze hívnak be embereket."


Nem, nem az a hiszti...az a hiszti, h nem vagy hajlandó szembe nézni vele, és küzdeni ellene...te nem tehetsz semmiről se...mit is bírnál tenni ellene...sőt, még ott se vagy de előre parázol a semmiért...ez a hiszti!

2014. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy egy idő után hozzá lehet szokni, de én minél többször megyek annál jobban félek. Féltem régebben is, de nem ennyire. 2012-ben volt egy időszak mikor szédültem, minden ok nélkül, és félek, hogy holnap is fogok. Akkor vitamin hiány okozta, meg az hogy keveset ettem. Pedig tudom ,hogy addig nem engednek ki míg jobban nem leszek.
2014. márc. 9. 23:01
 45/46 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire nem vagy hajlandó felfogni, h pusztán csak a félelmedet kell legyőznöd és azzal kell szembe nézned???
2014. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Megéri neked itt lógni...és azzal töltened a napodat, h már most attól parázol, hogy holnap mennyire fogsz félni és megint szarul leszel stb.? Nem lenne jobb minden mással, és vidámabb dolgokkal foglalkoznod, mint se tápláld a félelmedet már előre???
2014. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!